1. Przeżywamy 16 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. 
 2. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do końca wakacji. W niedziele przez całe wakacje nie będzie Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu będzie obowiązywał następujący porządek Mszy św. w poniedziałek o godzinie 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18.00; w sobotę o godzinie 9.00 i 18.00. 
 3. Spowiedź święta w wakacje 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty przed Eucharystią
  ze względu na wakacyjne wyjazdy duszpasterskie i wypoczynkowe.
 4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach na przykład wezwanie do chorego czy pogrzeb można kontaktować się telefonicznie. 
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  – w środę – Uroczystość bł. Czesława, prezbitera, głównego patrona miasta Wrocławia i Archidiecezji Wrocławskiej. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o ks. Czesławie poprzednim proboszczu;
  – w piątek – św. Marii Magdaleny;
  – w sobotę – św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy,
 6. Msza św. w intencji ofiarodawców rozbudowy naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 19 lipca o godzinie 18.00.
 7. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.
 8. Błogosławieństwo pojazdów i ich właścicieli odbędzie się w przyszłą niedzielę 24 lipca po każdej Mszy św. W tym dniu będą także zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy w ramach akcji św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr.
 9. 42 Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę pod hasłem Chrystus naszym pokojem rozpocznie się 2 sierpnia. Zapraszamy do duchowego pielgrzymowania w grupie 16 w naszej parafii. Zapisy w zakrystii. 
 10. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, szczególnie GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI, które mogą być dobrą wakacyjną lekturą pogłębiającą naszą religijną wiedzę. 
 11. Wszystkim uczestniczącym w niedzielnej Eucharystii życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku.