1. Przeżywamy 18 NIEDZIELĘ  W CIĄGU ROKU. 
 2. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do końca wakacji. W niedziele przez całe wakacje nie będzie Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu będzie obowiązywał następujący porządek Mszy św. w poniedziałek o godzinie 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18.00; w sobotę o godzinie 9.00 i 18.00. 
 3. Spowiedź święta w wakacje 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty przed Eucharystią ze względu na wakacyjne wyjazdy duszpasterskie i wypoczynkowe.
 4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki od godziny 19.30  o 20.30. W pilnych sprawach na przykład wezwanie do chorego czy pogrzeb można kontaktować się telefonicznie. 
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  w poniedziałek św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
  w czwartek św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  w sobotę Święto Przemienienia Pańskiego 
 6. W pierwszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W tym dniu zapraszamy również na Godzinę Świętą czyli czuwanie z Jezusem cierpiącym w Ogrójcu od godz. 23.00 do godz. 24.00.
 7. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.30.
 8. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.
 9. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu. O godzinie 8.15 rozważanie fatimskie, o 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 10. 42 Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę pod hasłem Chrystus naszym pokojem rozpocznie się w najbliższy wtorek. Tradycyjnie zapraszamy do duchowego pielgrzymowania w grupie 16 w naszej parafii. Zapraszamy na spotkania grupy duchowych pielgrzymów od wtorku do piątku: o godz. 17.30 różaniec, Msza św. z rozważaniem i Apel Jasnogórski W niedzielę i w poniedziałek o godz. 20.30 rozpoczęcie różańcem oraz Apel Jasnogórski z rozważaniem.
 11. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, szczególnie GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli. Wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek  życzymy dobrej pogody i wielu miłych wrażeń.