1. Przeżywamy 19 NIEDZIELĘ  W CIĄGU ROKU. 
 2. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje  do końca wakacji. W niedziele przez całe wakacje    nie będzie Mszy św. o godzinie  12.30.  W tygodniu będzie obowiązywał  następujący porządek  Mszy św. w  poniedziałek o godzinie  8.00;  we wtorek, środę, czwartek i piątek  o godzinie 18.00;  w sobotę o godzinie  9.00 i  18.00   
 3. Spowiedź święta w wakacje 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty przed Eucharystią ze względu na wakacyjne wyjazdy duszpasterskie i wypoczynkowe.
 4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach na przykład wezwanie do chorego czy pogrzeb można kontaktować się telefonicznie. 
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  w poniedziałek św. Dominika, prezbitera
  we wtorek św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, Patronki Europy
  w środę św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
  w czwartek św. Klary, dziewicy
 6. Na  Adorację  Najświętszego  Sakramentu  zapraszamy  w  piątek  po  wieczornej  Mszy  św. do godziny  20.00.
 7. Na  nabożeństwo  fatimskie  zapraszamy  w  sobotę  13 sierpnia.  Rozpoczęcie   Eucharystii o  godzinie 18.00,  a następnie  nabożeństwo z modlitwą różańcową  i   procesja   dookoła kościoła. Po nabożeństwie  adoracja  Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
 8. Trwa 42 Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę pod hasłem Chrystus naszym  pokojem. Zapraszamy na spotkanie  Grupy 16  duchowych  pielgrzymów dzisiaj i w poniedziałek o godzinie   20.30;   rozpoczęcie  różańcem  oraz  Apel  Jasnogórski  z  rozważaniem. We wtorek  i  w  środę  o godzinie 17.30 różaniec, Msza św. z rozważaniem i Apel Jasnogórski.
 9. W przyszłą niedziele  będziemy  przeżywać  jako  niedziele  adoracyjną dlatego po każdej mszy św. będziemy się  modlić  przed Najświętszego Sakramentem. Również o godzinie 17.00 adoracja. Godzina 17.30 koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
 10. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych treningach Nordic-Walking (ćwiczenia z kijkami) organizowanych przez radę osiedla Karłowice-Rózanka. Pierwszy trening odbędzie się 9.08 od godzinie  19.00  do  20.30,  zbiórka  przed  Kościołem.  Zachęcamy  do udziału w treningach  również w soboty o od godziny 9.30 do 11.00 przy Parku Kasprowicza obok placu zabaw. Szczegółowy plan znajduje się na plakacie.
 11. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich. W NIEDZIELI przeczytamy o ojcu Michale i ojcu  Zbigniewie, polskich  męczennikach z Pariacoto a w GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy  o albertynce, siostrze Jadwidze, która miała  być artystką, była żołnierzem  elitarnej formacji marines a ostatecznie została szczęśliwą zakonnicą.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościa życzymy błogosławionej niedzieli. Wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy dobrej pogody i wielu miłych wrażeń.