1. Przeżywamy 33 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem Ukraina – Uleczyć Tęsknotę organizowany przez Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W naszej parafii przeprowadzimy zbiórkę do puszek na rzecz osób dotkniętych wojną 27 listopada po Mszach św.
  2. Przedstawicieli Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego witamy dzisiaj w naszej świątyni. Opowiedzą nam o misjach i swoim w nich udziale. Po Mszach św. można wesprzeć podejmowane przez nich dzieła.
  3. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszego kościoła osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej dzisiaj po każdej Mszy św. przed kościołem. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą w całości przeznaczone na dalsze prace w naszej świątyni.
  4. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są rozprowadzane w naszej parafii po każdej Mszy św. przez Parafialny Zespół Caritas. Świece te zapalimy na naszych wigilijnych stołach. Dochód ze sprzedaży świec będzie przeznaczony na działalność charytatywną Caritas Archidiecezji Wrocławskiej i naszego parafialnego zespołu. Cena dużej świecy to 20 zł a małej 10zł.
  5. Na Koncert Patriotyczny oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych wraz z Chórem Parafialnym i Scholą zapraszamy dzisiaj po wieczornej Eucharystii.
  6. Do wspólnego świętowania Uroczystości odpustowych ku czci Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia Patronki naszej parafii zapraszamy w środę 16 listopada. Msze św. o godzinie 8.00 i Suma Odpustowa o godzinie 18.00. Po Eucharystii wieczornej odbędzie się specjalny Wieczór Maryjny przygotowany przez Zespół Laudate Dominum ze Smolca. Na trwający niecałą godzinę program zapraszamy wszystkich Parafian.
  7. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    we wtorek św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła
    w piątek bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w najbliższym tygodniu będzie wyjątkowo nie w piątek a w sobotę 19 listopada w przeddzień Uroczystości Chrystusa Króla. Rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 18.00, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godziny 24.00 zakończona błogosławieństwem. Zapraszamy wszystkich, którzy czują się utrudzeni i obciążeni, pragną powierzyć swoje życie Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata  oraz  chcą zawołać Jezu Ty się tym zajmij!. Szczegóły na plakatach w gablotach przed kościołem, na stronie internetowej i na facebook’u.
  9. Na Modlitwę Uwielbienia pod hasłem Uwielbiajmy Chrystusa Króla razem z NMP Matką Miłosierdzia z modlitwą wstawienniczą zapraszamy w przyszłą niedzielę po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła.
  10. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy kolejną płytę z cyklu Biblia Audio. W NIEDZIELI przeczytamy o wspólnotach i ruchach, które są propozycjami duchowego rozwoju. Dowiemy się czym są? Co proponują i do czego zapraszają?
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy opieki naszej Patronki Matki Bożej Miłosierdzia, której święto będziemy obchodzili w najbliższym tygodniu.