1. Przeżywamy 11 niedzielę w ciągu roku liturgicznego. Za pomoc w posłudze duszpasterskiej dziękujemy alumnom Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
 2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godzinie 17.30, a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
 3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
   w poniedziałek św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  w piątek św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
 4. Na Modlitwę Uwielbienia pod hasłem: Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy: to jest bowiem ciało Moje, które za was będzie wydane zapraszamy do naszej świątyni dzisiaj po Mszy św. wieczornej. Modlitwa przed Najświętszym Sakramentem zakończy się błogosławieństwem i modlitwą wstawienniczą.
 5. Gościmy dzisiaj w naszej parafii Fundację L’Arche (czyt. larsz) Wrocław, czyli wspólnotę osób, do której należą osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Opowiedzą o swoim wspólnym życiu w kameralnych domach. Po Mszach św. będzie można ich wesprzeć ofiarą.
 6. Na kiermasz ciast dzisiaj do południa zapraszają skautki. Zebrane fundusze będą przeznaczone na obóz wakacyjny. Starsze harcerki zapraszają na kiermasz również za tydzień.
 7. Na zakończenie roku szkolnego w najbliższy piątek 21 czerwca zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców na Mszę św. dziękczynną o godzinie 8.00.
 8. Wakacyjny porządek Mszy św. będzie obowiązywał w naszej parafii od wtorku 25 czerwca. W niedziele lipca i sierpnia przez całe wakacje nie będzie Eucharystii o godzinie 12.30. W tygodniu będzie obowiązywał następujący porządek Mszy św. w poniedziałek o godzinie 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18.00; w sobotę o godzinie 9.00 i 18.00. Spowiedź święta 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o korzystanie w czasie wakacji z sakramentu pokuty przed Eucharystią. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30.
 9. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W NIEDZIELI przeczytamy artykuł pt. Czy czeka nas katolickie podziemie?  W MAGAZYNIE Kościół, dziedzictwo, Ojczyzna przeczytamy, jak komuniści próbowali walczyć nie tylko z krzyżem, ale i z Matką Bożą. W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy Powyborcze wnioski, a w MAŁYM GOŚCIU NIEDZIELNYM terminarz turnieju Euro 2024 i plakat z piłkarską reprezentacją Polski.
 10. Parafianom i miłym Gościom życzymy pięknego przeżycia wakacji. Podziwiając piękno otaczającego nas świata nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie.
 11. Pamiętając o bliskich zmarłych szczególnie wymieńmy tych Parafian, którzy odeszli w ostatnim czasie do Domu Ojca: † Teresa Fus (85 lat), † Helena Zwirska (92 lata), † Krystyna Kalinowska (71 lat), † Ryszard Strusiński (98 lat), † Iwona Chmielińska (41 lat), † Jan Muzyka (87 lat), † Barbara Cegła (74 lata), † Teresa Owczarek. Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…