1. Przeżywamy 12 niedzielę w ciągu roku liturgicznego.
  2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godzinie 17.30 a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
  3. Piękne kroniki naszej parafii można jeszcze dzisiaj oglądać przed ołtarzem po zakończeniu Mszy św.
  4. Na kiermasz ciast dzisiaj po Mszach św. o godzinie 9.30, 11.00 i 12.30 zapraszają starsze harcerki. Zebrane fundusze będą przeznaczone na pokrycie kosztów wakacyjnej wędrówki Skautek Europy ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza.
  5. Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej oraz Wrocławia, obchodzimy w najbliższy poniedziałek. W modlitwach pamiętajmy o całej Metropolii Wrocławskiej i o księdzu Janie w dniu jego patronalnego święta. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00.
  6. W Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła w najbliższą sobotę Msze św. o godzinie 9.00 i 18.00. W tym dniu pamiętajmy w modlitwach szczególnie o Następcy św. Piotra Papieżu Franciszku.
  7. Wakacyjny porządek Mszy św. będzie obowiązywał w naszej parafii od wtorku 25 czerwca. W niedziele lipca i sierpnia przez całe wakacje nie będzie Eucharystii o godzinie 12.30. W tygodniu będzie obowiązywał następujący porządek Mszy św. w poniedziałek o godzinie 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18.00; w sobotę o godzinie 9.00 i 18.00. Spowiedź święta 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o korzystanie w czasie wakacji z sakramentu pokuty przed Eucharystią. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od najbliższego piątku po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W NIEDZIELI i GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy ciekawe artykuły, które pomogą nam lepiej zrozumieć Kościół i współczesny świat. Dzieci i nastolatków zachęcamy do czytania MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO, w którym znajduje się terminarz turnieju Euro 2024 i plakat z piłkarską reprezentacją Polski.
  9. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku a harcerkom z 4. Wrocławskiej Drużyny Skautek Europy wyjeżdżającym z księdzem Janem na obóz w lesie na ponad 2 tygodnie pięknych przeżyć i harcerskiej przygody.