W sobotni poranek spod parafii wyruszyła autokarowa pielgrzymka do kościoła p.w. św. Jacka w Legnicy, a następnie do Krzeszowa. Celem naszym była modlitwa w miejscu gdzie dokonał się Cud Eucharystyczny. Przywitał nas na miejscu ks. Tadeusz Kisiński, który opowiedział w historię wydarzenia, które miało miejsce  2014r. i w 2016r. zostało uznane jako cud eucharystyczny. Następnie uczestniczyliśmy we Mszy św., którą w naszych intencjach odprawił ks. Prałat Jan Adamarczuk i po posiłku pożegnani przez proboszcza ks. Andrzeja Ziombra odjechaliśmy do Krzeszowa.
Sanktuarium MB Łaskawej przywitało nas typowo marcową pogodą, wiatr, trochę deszczu i słońca. Mieliśmy tu okazję zapoznać się z pięknem i historią pocysterskiej bazyliki, zobaczyć Mauzoleum Piastów, obejrzeć freski w kościele p.w. św. Józefa.

 Więcej zdjęć można zobaczyć klikając na obrazek.