1. Przeżywamy 10 niedzielę w ciągu roku liturgicznego. Za posługę Słowa i pomoc duszpasterską dziękujemy ks. dr. Kacprowi Radzkiemu.
  2. Piknik Parafialny odbędzie się już dzisiaj w godzinach od 14.00 do 17.30 na placu przy kościele. Zapraszamy każdego, będzie coś do jedzenia, coś do picia, dobra muzyka, zabawy i atrakcje dla dzieci. Niech to będzie czas ciekawych spotkań, rozmów i wspólnego bycia razem. Dla dzieci, które przyniosą dzisiaj do kościoła mapy udziału w Mszach św. niedzielnych będą w nagrodę specjalne żetony do wymiany na piknikowe smakołyki.
  3. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godzinie 17.30 a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
  4. Ofiary składane dzisiaj na tacę będą w całości przeznaczone na uporządkowanie prezbiterium naszej świątyni. Msza św. w intencji ofiarodawców zostanie odprawiona w czwartek 20 czerwca o godzinie 18.00. W miarę możliwości i środków chcemy
    w najbliższym czasie uporządkować prezbiterium i ołtarz.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    we wtorek św. Barnaby, Apostoła
    w czwartek św. Antoniego z Padwy, prezbitera i Doktora Kościoła
    w piątek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  6. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w czwartek 13 czerwca. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00 a następnie nabożeństwo z modlitwą różańcową oraz procesją wokół kościoła.
  7. Na pierwsze spotkanie zapraszamy rodziców dzieci, które w roku 2025 chcą przyjąć Pierwszą Komunię Świętą w naszej parafii w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00 do salki Sługi Bożego ks. Aleksandra Zienkiewicza.
  8. Na modlitwę uwielbienia pod hasłem: Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy: to jest bowiem ciało Moje, które za was będzie wydane zapraszamy do naszej świątyni w przyszłą niedzielę 16 czerwca po Mszy św. wieczornej. Modlitwa przed Najświętszym Sakramentem zakończy się błogosławieństwem i modlitwą wstawienniczą.
  9. W przyszłym tygodniu gościmy w naszej parafii Fundację L’Arche (czyt. larsz) Wrocław, czyli wspólnotę osób
    z niepełnosprawnością intelektualną i bez niej. Opowiedzą o swoim wspólnym życiu w kameralnych domach. Po Mszach św. będzie można ich wesprzeć ofiarą.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich. W NIEDZIELI przeczytamy artykuł pt. Realne dylematy proboszczów; w GOŚCIU NIEDZIELNYM amerykański biograf św. Jana Pawła II mówi: Głęboka wiara katolicka jest ważną częścią historii Polski, nie należy się tego wstydzić; w dwumiesięczniku HISTORIA KOŚCIOŁA znajdziemy wakacyjny przewodnik historyczny po Rzymie, Jerozolimie, Santiago de Compostela, Wawelu, zamku Malbork oraz artykuł Inkwizycja i tortury. Przy wejściu do kościoła znajdziemy również nowe czasopismo MISYJNE DROGI
  11. Parafianom i miłym Gościom życzymy pięknych wrażeń z pikniku parafialnego i Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień.