1. Przeżywamy 13 niedzielę w ciągu roku liturgicznego.
 2. Ostatnie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz. 17.30.
 3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
   w środę św. Tomasza, Apostoła
  w sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
 4. W pierwszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W tym dniu zapraszamy również na Godzinę Świętą, czyli czuwanie z Jezusem cierpiącym w Ogrójcu od godz. 21.00 do godz. 22.00.
 5. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
 6. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu. O godz. 8.00 rozważanie fatimskie, o godz. 8.15 różaniec przed Najświętszym Sakramentem zakończony błogosławieństwem i Eucharystia. Po niej zmiana tajemnic wspólnoty Żywego Różańca. Róża modlitwy za dzieci zmienia tajemnice w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
 7. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje w naszej parafii od wtorku 25 czerwca. W niedziele lipca i sierpnia przez całe wakacje nie będzie Eucharystii o godz. 12.30. W tygodniu będzie obowiązywał następujący porządek Mszy św. w poniedziałek o godz. 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godz. 18.00; w sobotę o godzinie 9.00 i 18.00. Spowiedź święta 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o korzystanie w czasie wakacji z sakramentu pokuty przed Eucharystią. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna tylko w czwartki od godz. 19.30 do 20.30.
 8. W przyszłą niedzielę jako pierwszą w miesiącu po każdej Mszy św. będziemy modlić się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Od godz. 17.00 dodatkowa Adoracja, o 17.30 koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
 9. 44. Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę po hasłem: Jesteśmy Kościołem rozpocznie się w sobotę 3 sierpnia. Tradycyjnie zapraszamy do duchowego pielgrzymowania w grupie 16. w naszej parafii. Zapisy i wpłaty 20 złotych na pakiet pielgrzymkowy w zakrystii do dnia 31 lipca.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodników katolickich: NIEDZIELI, GOŚCIA NIEDZIELNEGO, które mogą być dobrą lekturą wakacyjną.
 11. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, a przeżywającym swoje imieniny i urodziny obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.