1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną. Tradycyjnie obchodzimy ją jako Niedzielę Dobrego Pasterza. Za posługę duszpasterską dziękujemy ks. Maciejowi Małydze, ojcu duchownemu naszego Seminarium i alumnom. Serdeczne podziękowania składamy diakonowi Krzysztofowi za zaangażowanie podczas całorocznej praktyki w naszej wspólnocie parafialnej i na czas bezpośredniego przygotowania do święceń kapłańskich życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Miłosierdzia.
  2. W Niedzielę Dobrego Pasterza oraz w tygodniu modlitw o powołania pamiętajmy w modlitwie za osoby powołane do służby w Kościele.
  3. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę w całości są przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. Bóg zapłać za dotychczasowe ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
  4. Dzieci, które w tym roku będą obchodzić rocznicę I Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się dzisiaj o godzinie 17.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Rocznica jest zaplanowana w niedzielę 27 maja na Mszy św. o godzinie 11.00
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00.

w środę św. Marka Ewangelisty.

1. Wyjazd na parafialną pielgrzymkę do Gietrzwałdu zaplanowany jest w piątek o godzinie 5.00 rano sprzed naszego kościoła.
  2. Na spotkanie z ks. Janem Kruczyńskim, którego tematem będą Domowe Kręgi Biblijne zapraszamy w niedzielę 29 kwietnia o godzinie 17.00 do salki Aleksandra Zienkiewicza.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W GOŚCIU NIEDZIELNYM i w NIEDZIELI znajdziemy artykuły dotyczące naszej wiary i wydarzeń z najbliższego otoczenia, Polski i ze Świata.
  4. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na kolejny tydzień Wielkanocy. Najserdeczniejsze życzenia składamy także wszystkim przeżywającym osobiste czy rodzinne uroczystości.