1. Przeżywamy 3. Niedzielę Wielkanocną, która rozpoczyna w Polsce 16. Tydzień Biblijny. W naszej parafii dzisiaj czytamy
    15 minut przed każdą Mszą św. Pismo Święte. Wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny w ciągu dnia oddadzą się lekturze Pisma Świętego mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Za posługę duszpasterską dziękujemy alumnom Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
  2. Ofiary składane dzisiaj na tacę będą w całości przeznaczone na uporządkowanie prezbiterium naszej świątyni. Msza św. w intencji ofiarodawców zostanie odprawiona w czwartek 18 kwietnia o godzinie 18.00.
  3. Książkę Ćwiczenia uzdrowienia wewnętrznego autorstwa ks. Artura Ćwirty, naszego rezydenta, można nabyć w zakrystii dzisiaj
    po Mszach św.
  4. Wspólnota Młodzieżowa naszej parafii zaprasza każdego kto pragnie pogłębiać relację z Jezusem na adorację Najświętszego Sakramentu dzisiaj o godzinie 19.00 do naszej świątyni.
  5. Na spotkanie modlitewne prowadzone przez Wspólnotę Dom Boży zapraszamy do naszej świątyni w najbliższy czwartek
    o godzinie 19.00.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
  7. Diecezjalny Dzień Skupienia dla Kobiet odbędzie się 20 kwietnia w kościele NMP na Piasku we Wrocławiu. Będą nas prowadzić słowa z Ewangelii św. Łukasza: „Szczęśliwa, która uwierzyła”. Rozpoczęcie o godzinie 10.00.
  8. Na spotkania poświęcone księdzu Stanisławowi Orzechowskiemu „Orzechowi” zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego Wawrzyny od 18 do 21 kwietnia. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.
  9. W ramach Wrocławskiej Niedzieli Hospicyjnej zebrano we Wrocławiu niemal 230 tys. zł na pomoc chorym w hospicjach.
    W naszej parafii zebrano 2 512,76 zł. Bóg zapłać!
  10. W akcji Wielkopostna Jałmużna Caritas dzieci z klas komunijnych Szkoły Podstawowej nr 7 i z naszej parafii zebrały 506,02 zł, które zostały przekazane na działalność charytatywną Caritas Archidiecezji Wrocławskiej.
  11. Msza św. jest szczególnym darem, który możemy złożyć naszym bliskim z okazji imienin, urodzin, rocznic czy modląc się
    o błogosławieństwo Boże dla nich. Dla naszych bliskich zmarłych jest to jedyny dar, który możemy złożyć po ich odejściu z tego świata. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po Mszach św. lub w kancelarii parafialnej
    w godzinach urzędowania.
  12. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę.