1. Przeżywamy 20 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Po Mszach św. przed kościołem organizowana jest zbiórka do puszek w ramach akcji Wyprawka dla Żaczka organizowanej przez Caritas Archidiecezji Wrocławskiej dla dzieci z Kresów Wschodnich II Rzeczpospolitej.
  2. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. Msze św. w niedziele bez zmian, w tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. Spowiedź święta w okresie wakacyjnym może ulec zmianie, dlatego prosimy o zapoznanie się z planem wywieszonym w gablocie i na konfesjonale.
  3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w poniedziałek św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

we wtorek św. Piusa X, papieża

w środę Najświętszej Maryi Panny Królowej

w piątek św. Bartłomieja, Apostoła

1. Decyzją Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego Krzysztof Głuszko zostaje przeniesiony do parafii św. Andrzeja Boboli we Wrocławiu. W przyszłą niedzielę będzie odprawiał w koncelebrze Mszę św. dziękczynną o godzinie 12.30 za pobyt w naszej parafii. Prosimy Parafian o modlitwę w jego intencji.
  2. Intencje mszalne, można zamawiać po każdej Eucharystii w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia. Zachęcamy do wcześniejszego rezerwowania Mszy św. za swoich bliskich żyjących lub zmarłych. Msza św. sprawowana w intencji naszych bliskich jest najlepszym darem jaki możemy złożyć.
  3. Zachęcamy do czytania wakacyjnej lektury tygodników NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  4. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego, bezpiecznego i przeżywanego z Bogiem wypoczynku. Zwróćmy uwagę na właściwy strój kiedy udajemy się do kościoła.