1. Przeżywamy 31 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz prześladowanych chrześcijan w związku z obchodzonym Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym organizowanym przez Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
 2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w piątek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie.
 3. Trwają nabożeństwa za zmarłych z modlitwą wypominkową codziennie do 10 listopada włącznie o godzinie 17.00. Zachęcamy do tej tradycyjnej formy modlitwy za naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności. Szczególnie w listopadzie zachęcamy do zamawiania intencji Mszy św. za naszych zmarłych w zakrystii po Mszach św. lub w kancelarii parafialnej. Porządek nabożeństw zamieszczony jest w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej oraz na facebook’u (odczytany plan).
 4. Modlitwa różańcowa w intencji naszej parafii do 10 listopada w poniedziałek i piątek o godzinie 7.30, we wtorek, środę i czwartek po wypominkach a w sobotę o godzinie 7.30.
 5. Na Modlitwę Uwielbienia zapraszamy we wtorek 6 listopada po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła. Wspólne uwielbianie zakończy się modlitwą wstawienniczą.
 6. Nowenna przed uroczystością NMP Matki Miłosierdzia rozpocznie się 9 listopada (piątek) i będzie odmawiana po każdej Mszy św. aż do odpustu parafialnego obchodzonego w tym roku w ramach triduum z Sumą Odpustową w niedzielę 18 listopada o godzinie 12.30.
 7. Trwa rozbudowa naszego kościoła, kończymy wylewanie fundamentów. Wszystkim wspierającym to dzieło modlitwami i ofiarami składamy serdeczne Bóg zapłać.
 8. Msza św. w intencji Ks. Kardynała Henryka Gulbinowicza z okazji 95. rocznicy urodzin zostanie odprawiona w sobotę 10 listopada o godzinie 11.00 w Archikatedrze Wrocławskiej.
 9. Kurs przygotowania do sakramentu małżeństwa rozpoczyna się w naszej parafii w sobotę 10 listopada, kolejne spotkania 17 listopada, 24 listopada i 1 grudnia. Szczegółowe informacje u duszpasterzy. Zapisy na parafialnej stronie internetowej.
 10. Schola z parafii Bożego Ciała we Wrocławiu w przyszłą niedzielę 11 listopada w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości będzie prowadzić śpiew podczas Mszy św. o godzinie 18.00. Następnie zapraszamy na koncert i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w salce Aleksandra Zienkiewicza.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w GOŚCIU NIEDZIELNYM i w NIEDZIELI znajdziemy artykuły poświęcone 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości. Przed kościołem będzie także rozdawany najnowszy numer NOWEGO ŻYCIA.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Obchodzącym urodziny, imieniny czy osobiste uroczystości składamy serdeczne życzenia.
 13. Z naszej parafialnej wspólnoty w ostatnim czasie do wieczności odeszli: † Janina Skierkowska (84 lata); Bolesław Szewczyk (74 lata). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…