1. Przeżywamy 34 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Za posługę duszpasterską i wygłoszone Słowo Boże dziękujemy ks. Mirosławowi Malińskiemu. W naszej wspólnocie gościmy alumnów Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
  2. Spotkanie dzieci Pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godzinie 11.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
  3. Dzisiaj odbywa się dzień Otwarty Akcji Katolickiej i Parafialnego Zespołu Caritas. Po Mszy św. o godzinie 12.30 odprawionej w intencji Akcji Katolickiej zapraszamy do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza na spotkanie z członkami tych grup oraz na prezentację ich działalności.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w piątek św. Andrzeja, Apostoła.
  5. Wspólnotę żywego Różańca zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca na Mszę św. o godzinie 9.00 a po niej nabożeństwo ku czci NMP Matki Miłosierdzia i zmiana tajemnic różańcowych. Po nabożeństwie zapraszamy na agapę do salki ks. Zygmunta Jaroszka. Ks. Maciej w tym dniu odwiedzi chorych w ich domach.
  6. Parafialny Zespół Caritas tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia organizuje akcję pomocy osobom potrzebującym z naszej parafii. W przyszłą niedzielę w kościele pojawi się choinka, na której zawieszone będą kartki z informacją jakiej konkretnej pomocy możemy udzielić potrzebującym z naszej parafii. Zachęcamy do zaangażowania się w tę akcję charytatywną.
  7. Opłatki na stół wigilijny w przyszłą niedzielę zostaną pobłogosławione, a następnie będą rozprowadzane przy wejściu do kościoła po każdej Mszy św. Zadbajmy o to, aby na naszym wigilijnym stole znalazł się poświęcony opłatek. Tradycyjnie zbierane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na cele remontowe w naszej parafii.
  8. Ministranci w przyszłą niedzielę (2 grudnia) po Mszach św. będą rozprowadzać własnoręcznie przygotowane z rodzicami lampiony. Dochód zostanie przeznaczony na fundusz ministrancki.
  9. Otwarte spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w przyszłą niedzielę o godzinie 15.30 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza. Zapraszamy członków Rady Parafialnej oraz wszystkich chętnych Parafian. Na spotkaniu będą omawiane sprawy związane z rozbudową kościoła oraz przedstawione zostanie sprawozdanie z wykonanych dotychczas prac.
  10. Intencje mszalne, można zamawiać po każdej Eucharystii w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia. Zachęcamy do wcześniejszego rezerwowania Mszy św. za swoich bliskich żyjących lub zmarłych. Przygotowana jest już księga intencji na 2019 rok.
  11. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii w tym roku odbędą się od 13 do 16 grudnia. Będzie je prowadził ks. prof. dr hab. Piotr Mrzygłód. Szczegółowy plan zamieszczony jest w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej i na facebook’u.
  12. Parafialna pielgrzymka do Gwadelupy w Meksyku planowana jest w dniach 3-14 grudnia 2019r. Informacje i zapisy u Pana Bogusia w zakrystii.
  13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w dodatku wrocławskim NIEDZIELI znajdziemy artykuł o Akcji Katolickiej w Archidiecezji Wrocławskiej, której głównym patronem jest Jezus Chrystus, Król Wszechświata. Do GOŚCIA NIEDZIELNEGO dołączony jest katolicki kalendarz na rok 2019.
  14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę Chrystusa Króla i cały nadchodzący tydzień. W modlitwie pamiętamy o Parafianach i Gościach obchodzących w najbliższym czasie imieniny, urodziny czy jubileusze.