1. Przeżywamy niedzielę ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI
  I JÓZEFA.
  Modlimy się szczególnie dzisiaj za rodziny z naszej parafii aby były Bogiem silne.
 2. Msza św. dziękczynna za rok 2018 zostanie odprawiona w poniedziałek 31 grudnia o godzinie 18.00. Tradycyjnie proboszcz przedstawi sprawozdanie z działalności naszej parafii. Po Eucharystii zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem zakończone błogosławieństwem.
 3. W I dzień Nowego Roku (wtorek) obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w tym dniu według porządku niedzielnego.
 4. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Eucharystię o godzinie 15.00, w czasie której za wstawiennictwem św. Jana Pawła II będziemy modlić o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii.
 5. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty od godziny 15.00 do 16.00. Będzie można również skorzystać ze spowiedzi w sobotę od godziny 8.30 do 10.00.
 6. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca na Mszę św. o godzinie 9.00, a po niej na Nabożeństwo ku czci NMP Matki Miłosierdzia
  i zmianę tajemnic różańcowych.
 7. Wieczystą Adorację Najświętszego Sakramentu w naszej parafii przeżywać będziemy w sobotę 5 stycznia. Rozpoczęcie po porannej Mszy św. Adoracja zakończy się błogosławieństwem o godzinie 18.00. Zapraszamy wszystkich Parafian do obecności przed Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie. W tym dniu czuwanie sprawują o wyznaczonych godzinach członkowie Żywego Różańca, Harcerki oraz Domowy Kościół.
 8. Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) będziemy obchodzić w niedzielę 6 stycznia. 15 minut przed każdą Eucharystią wspólne śpiewanie kolęd. Na Mszy św. o godzinie 18.00 śpiew będzie prowadzić schola z parafii Bożego Ciała a po Eucharystii zapraszamy do wspólnego kolędowania.
 9. Wizyta duszpasterska w naszej parafii rozpocznie się w środę 2 stycznia i potrwa do niedzieli 20 stycznia. Plan kolędy zamieszczony jest w gablocie przed kościołem, na STRONIE INTERNETOWEJ i na facebook’u.
 10. W Niedzielę Świętej Rodziny życzymy wszystkim rodzinom Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.