1. Przeżywamy IV NIEDZIELĘ Wielkiego Postu nazywaną „Niedzielą Laetare”. Na Mszy św. o godzinie 18.00 będziemy gościć wspólnotę Przystanek Jezus, która prowadzi ewangelizację podczas przystanku Woodstock a od poniedziałku będzie prowadzić rekolekcje w Zespole Szkół nr XIV. Serdecznie zapraszamy
  w szczególności młodzież na wieczorną Eucharystię a następnie na spotkanie.
 2. Dzisiaj przypada 36. rocznica święceń prezbiteratu E. Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego.W naszych modlitwach pamiętajmy o Metropolicie Wrocławskim.
 3. Zapraszamy dzieci i młodzież od 5 klasy wzwyż do wzięcia udziału w obsadzie spektaklu, przygotowywanego na 19 maja z okazji 30 lecia naszej parafii. Na spektakl chcemy zaprosić szczególnie Mamy, a będzie o Maryi i macierzyństwie. Próby poprowadzi aktorka teatru Sztampa. Zapraszamy na środę od 16.30 do 18.00 i od 19.00 do 20.00 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza. Informacje również na plakacie.
 4. Ofiarą składaną do puszek po każdej Eucharystii możemy dzisiaj wspomóc Salezjański Wolontariat Misyjny, który w Afryce, Ameryce Południowej czy w Europie pomaga szczególnie dzieciom i młodzieży w edukacji, organizuje obozy wakacyjne oraz prowadzi świetlice młodzieżowe.
 5. Droga Krzyżowa odprawiana jest w piątki Wielkiego Postu: dla dzieci o godzinie 17.00, a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00. W piątki zapraszamy także na adorację Najświętszego Sakramentu po porannej Drodze Krzyżowej do godziny 11.00 oraz po wieczornej do 21.00. Podczas adoracji będzie też okazja do spowiedzi.
 6. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym podczas Wielkiego Postu są odprawiane w niedzielę o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.
 7. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza dzisiaj przed kościołem Torby Miłosierdzia z przeznaczeniem na żywność, które należy przynieść do świątyni w następną niedzielę (7 kwietnia). Zebrane produkty będą przed Świętami Wielkanocnymi przekazane dla najbardziej potrzebujących Parafian. Zbiórkę odzieży prowadzi Caritas Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 7, nie prowadzimy takiej akcji w parafii. Po każdej Eucharystii można przed kościołem nabyć także Wielkanocne paschaliki, baranki i kartki świąteczne. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczone na cele charytatywne.
 8. We wtorek zapraszamy na wieczorną Eucharystię a następnie na Modlitwę Uwielbienia z prośbą o uzdrowienie z udziałem młodzieży zapraszamy we wtorek 2 kwietnia po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła.
 9. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.00. W tym dniu ks. Jan odwiedzi chorych w ich domach a ks. Maciej w sobotę.
 10. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca na Mszę św. o godzinie 9.00, a po niej nabożeństwo ku czci NMP Matki Miłosierdzia. Na zakończenie zmiana tajemnic różańcowych.
 11. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. W niedzielę 14 kwietnia ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni.
 12. Ofiary na dekorację Wielkanocną i na kwiaty do Bożego Grobu będą zbierane do puszek w niedzielę 7 kwietnia po każdej Eucharystii.
 13. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. W NIEDZIELI przeczytamy między innymi o historii objawień Jezusa Miłosiernego s. Faustynie Kowalskiej. Jest także GOŚĆ NIEDZIELNY. Niech owoce Misji Świętych przyczynią się do chętniejszego sięgania po prasę katolicką, która przybliża nam jeszcze bardziej Boga i życie Kościoła.
 14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom zaangażowanym w Misje Święte, które rozpoczęły obchody 30-lecia naszej parafii. Dziękujemy za szczególną atmosferę oraz wspólną modlitwę w tym czasie szczególnej łaski.