1. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną.
 2. Jakub Sadzyński, nasz Parafianin oraz ks. Mariusz Adamczyk, który odbywał w naszej parafii praktykę przyjęli wczoraj w Archikatedrze Wrocławskiej święcenia prezbiteratu. Mszę św. Prymicyjną ks. Jakub odprawi dzisiaj o godzinie 12.30. Ks. Mariusz będzie razem z naszą parafią przeżywał Boże Ciało. Otoczmy swoją modlitwą neoprezbiterów Archidiecezji Wrocławskiej.
 3. Nabożeństwa majowe do piątku włącznie w tygodniu po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godzinie 17.15. Serdecznie zapraszamy.
 4. Na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy przez cały czerwiec w tygodniu po wieczornej Mszy św. a w niedzielę o godzinie 17.15.
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w piątek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po porannej Eucharystii do godziny 10.00 oraz po wieczornej Mszy św. tym razem do godziny 21.00.
 7. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu (1 czerwca). O godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz nabożeństwo ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie.
 8. Z okazji Jubileuszu 30-lecia naszej parafii zapraszamy w sobotę 1 czerwca na Familiadę, czyli rodzinne świętowanie Dnia Dziecka w godzinach od 10.30 do 13.00 na terenie przy kościele. W tym czasie pomalujemy mural – czyli wielką, pięciometrową panoramę naszego miasta, kościoła i przede wszystkim nas, czyli ludzi, którzy ten Kościół tworzą. Zapraszamy całe rodziny: dzieci, do malowania pierwszego planu, i dorosłych, by sięgnęli wyżej i pomogli nam pokolorować niebo. Równolegle ze zmaganiami artystycznymi będą trwały rozgrywki sportowe. W programie są liczne konkursy sprawnościowo-zręcznościowe dla małych i dużych. Gwarantujemy dobrą zabawę sportową i artystyczną, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz okazję do poznania otwartych i przyjaznych rodzin, które dołączą do naszej akcji. Sponsorem Familiady jest Rada Osiedla Karłowice- Różanka.
 9. Zbiórka na kwiaty na Boże Ciało w przyszłą niedzielę do puszek przed kościołem po każdej Mszy św. Zachęcamy do włączenia się w ten sposób do przyozdobienia kwiatami czterech ołtarzy i świątyni na szczególny dzień uwielbienia Chrystusa obecnego w Eucharystii.
 10. Dzień Skupienia dla Kobiet Czy warto ważyć słowa? odbędzie się w sobotę 8 czerwca w naszej parafii. Konferencje wygłoszą o. Tomasz Skibiński, franciszkanin oraz Elżbieta Łozińska – doradca pedagogiczno – psychologiczny. Bliższe informacje na stronie internetowej oraz na plakacie.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dodatkach wrocławskich NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO przeczytamy o nowych księżach naszej Archidiecezji, wśród których jest ks. Jakub Sadzyński. Jest także nasze parafialne czasopismo U Pani Ostrobramskiej, w którym przeczytamy między innymi o walce z Chrystusem i Jego Kościołem w ważnym artykule pt. Naszą jedyną nadzieją jest Chrystus czy artykuł Gdybyśmy nie mieli sakramentu kapłaństwa, nie mielibyśmy Pana.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.