1. Przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocną, uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za ostatnią już w tym roku akademickim posługę w naszej parafii dziękujemy alumnom Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
 2. Zbiórka na kwiaty na Boże Ciało do puszek przed kościołem dzisiaj po każdej Mszy św. Zachęcamy do włączenia się w ten sposób do przyozdobienia kwiatami czterech ołtarzy i świątyni na szczególny dzień uwielbienia Chrystusa obecnego w Eucharystii.
 3. Spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą w naszej parafii przyjąć I Komunię Świętą odbędzie się w niedzielę 9 czerwca po Mszy św. o godzinie 11.00 w salce Aleksandra Zienkiewicza.
 4. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone z nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w niedzielę o godzinie 17.15.
 5. Na Modlitwę Uwielbienia z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała zapraszamy we wtorek 4 czerwca po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła.
 6. Wspólnotę Domowego Kościoła zapraszamy na Mszę św. w ich intencji w pierwszą środę miesiąca o godzinie 18.00. W trakcie Eucharystii przedstawiciele najmłodszego kręgu w naszej parafii przyjmą Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela.
 7. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania
  od godziny 17.00. W tym dniu ks. Jan odwiedzi chorych w ich domach, a ks. Maciej w sobotę.
 8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po porannej Eucharystii do godziny 10.00 oraz po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
 9. Dzień Skupienia dla Kobiet Czy warto ważyć słowa? rozpocznie się w sobotę 8 czerwca Mszą św. o godzinie 9.00. Konferencje pt. Moc Bożego Słowa wygłosi o. Tomasz Skibiński franciszkanin oraz Co mówimy do siebie i innych? przedstawi Elżbieta Łozińska – doradca pedagogiczno-psychologiczny. Następnie adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi. Zakończenie błogosławieństwem około godziny 12.40.
 10. Msza św. w intencji pielgrzymów do Krakowa, Łagiewnik, Zakopanego i Wadowic zostanie odprawiona w czwartek 6 czerwca o godzinie 18.00.
 11. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. W niedzielę 16 czerwca ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na wykonanie w tym roku stanu surowego zamkniętego rozbudowywanego naszego kościoła parafialnego.
 12. Zbiórka do puszek w ramach XII Święta Dziękczynienia na budowę Świątyni Opatrzności Bożej odbędzie się w przyszłą niedzielę 9 czerwca po każdej Mszy św. przed kościołem.
 13. Parafialna pielgrzymka do Częstochowy organizowana jest w dniach 27-28 lipca (sobota-niedziela). Szczegóły na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń. Zapisy u Pana Bogusia w zakrystii.
 14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Niech Boża Miłość, którą wyraża szczególnie w czerwcu Serce Pana Jezusa przepełnia każdego z nas.