1. Przeżywamy 15 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
  2. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. W niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00, nie będzie Mszy św. o 12.30. W tygodniu, w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00.
  3. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach np. pogrzeb można przyjść w tygodniu po Mszach św.
  4. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły dzisiaj po każdej Mszy św. wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą w całości przeznaczone na wykonanie stanu surowego zamkniętego rozbudowywanego naszego kościoła. 1 lipca rozpoczął się kolejny etap rozbudowy, który zakończy się przed odpustem parafialnym. W związku z tym wejście główne w tym czasie będzie wyłączone z użytku. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzliwość dla podjętego dzieła.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w czwartek św. Benedykta, Opata, Patrona Europy.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
  7. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w sobotę 13 lipca. Rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 18.00 a następnie nabożeństwo z modlitwą różańcową w kościele ze względu na rozbudowę.
  8. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA. Zadbajmy o poziom naszej formacji religijnej.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego wypoczynku wakacyjnego.