1. Przeżywamy 2 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU. Po każdej Mszy św. śpiewając Święty Boże, Święty mocny modlimy się za świat ogarnięty epidemią.
  2. Obchodzimy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach św. zachęcamy do wsparcia ofiarami do puszek polskich misjonarzy. Wspieramy w ten sposób dzieła ewangelizacyjne, edukacyjne, medyczne i charytatywne prowadzone przez 1903 polskie misjonarki i misjonarzy.
  3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania o godzinie 18.00. Rozpoczęcie Mszą św. a następnie spotkanie w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
  4. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. przed kościołem. W przyszłą niedzielę 15 marca ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła. W najbliższym czasie zakończą się prace z siecią elektryczną i hydrauliczne. Po nich planujemy tynkowanie i wylanie posadzki. Tempo prac będzie zależało od możliwości finansowych. Za każde wsparcie i modlitwę w tej intencji składamy serdeczne Bóg zapłać!
  5. Wielkanocne paschaliki, czekoladowe baranki oraz kartki świąteczne są rozprowadzane po każdej Eucharystii przed kościołem. Dochód zostanie przeznaczony na działa charytatywne prowadzone przez Caritas.
  6. Na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii zapraszamy w piątek o godzinie 19.00. Rozpoczęcie na ulicy Grudziądzkiej 102 (na końcu alejki, która została oświetlona staraniem również naszych parafian w ramach WBO), następnie pójdziemy Grudziądzką, Krzywoustego i wrócimy aleją na ogródkach działkowych do ulicy Kętrzyńskiej, zakończenie w kościele. Dla osób chętnych wspólne wyjście sprzed kościołem o godzinie 18.45. W tym dniu nie będzie Drogi Krzyżowej o godzinie 17.00 i po wieczornej Mszy św. w kościele.
  7. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym podczas Wielkiego Postu są odprawiane w niedzielę o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Zespół Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2020/2021 do publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej, publicznego Liceum Salezjańskiego, Technikum Salezjańskiego oraz zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Bliższe informacje na plakatach oraz na stronie www.salez-wroc.pl
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy o kobietach, które płakały, widząc jak ich dzieci odchodzą od Kościoła. Modliły się o ich powrót do Boga i doczekały się… W NIEDZIELI znajdziemy artykuł pt. Od epidemii wybaw nas Panie o tym jak katolik powinien zachowywać się w czasach epidemii.
  10. Na czas przeżywania Wielkiego Postu wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy odkrywania siły modlitwy, postu i jałmużny.