1.Przeżywamy 20 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU jako Dzień Solidarności z mieszkańcami Bejrutu, których dotknęła tragedia w ostatnich dniach. Po Mszach św. przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek, które zostaną przekazane na rzecz poszkodowanych za pośrednictwem Caritas Polska.

2.Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła. Za każde wsparcie i modlitwę w tej intencji składamy serdeczne. Bóg zapłać!

3.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
w poniedziałek – św. Jacka, prezbitera, patrona Ks. Biskupa Jacka Kicińskiego. W tym dniu szczególnie pamiętajmy w modlitwie o ks. Biskupie Jacku.
w czwartek – św. Bernarda, opata i dK.
w piątek – św. Piusa X, papieża.
w sobotę – Najświętszej Maryi Panny, Królowej.

4.Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszej świątyni zostanie odprawiona we wtorek 18 sierpnia o godzinie 18.00.

5.Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.

6.W okresie wakacyjnym obowiązuje zmieniony porządek Mszy św. w niedziele i w tygodniu.

7.Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą św.

8.Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od 19.30 do 20.30.

9.Zachęcamy do wakacyjnej lektury tygodników katolickich NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO oraz miesięcznika NOWE ŻYCIE.

10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy obchodzącym osobiste czy rodzinne uroczystości.