1. Przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. W naszej parafii jest to niedziela adoracyjna. Po każdej Mszy św. modlimy się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Adoracja również od godziny 17.00, o 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
  2. Materiały na Uroczystość Objawienia Pańskiego są dzisiaj rozprowadzane po Mszach św. Będzie można w swoich rodzinach razem z dziećmi zorganizować wspólne świętowanie Trzech Króli ze względu na to,że nie mogą się odbyć Orszaki Trzech Króli.
  3. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
  4. Wizyta duszpasterska w naszej parafii w roku 2021 będzie miała inny charakter niż
    w latach ubiegłych. Zgodnie z informacjami zawartymi w życzeniach świątecznych przekazanych drogim parafianom na początku Adwentu codziennie będziemy spotykali się na Mszy św. o godzinie 18.00, która będzie sprawowana za parafian mieszkających na danej ulicy i zakończy się specjalnym błogosławieństwem.
    W najbliższym tygodniu Msze św. będą odprawiane według następującego porządku: PLAN KOLĘDY
  5. Wieczystą Adorację Najświętszego Sakramentu w naszej parafii będziemy przeżywać we wtorek 5 stycznia. Prosimy Wspólnotę Żywego Różańca i inne grupy o włączenie się w adorację przez cały dzień. Rozpoczęcie po porannej Mszy św. a błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem po Modlitwie Uwielbienia około godziny 20.00.
  6. Na Modlitwę Uwielbienia zapraszamy we wtorek po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła. W dniu Wieczystej Adoracji modlitwa zakończy się błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  7. Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli obchodzimy w środę. Msze św. jak
    w każdą niedzielę z transmisją internetową o godzinie 12.30. Kolekta mszalna z tej uroczystości przeznaczona jest na cele misyjne.
  8. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św., podczas której za wstawiennictwem św. Jana Pawła II będziemy modlić się o dobre i liczne powołania kapłańskie
    i zakonne.
  9. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy również tradycyjnie w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00.
  10. Kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325.
  11. Księga intencji jest przygotowana na cały nowy rok. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św. Można to zrobić po każdej Eucharystii w zakrystii.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W NOWYM ŻYCIU znajdziemy między innymi aktualne artykuły dotyczące ochrony życia poczętego. Można również nabyć czasopismo poświęcone misjom i Uroczystości Trzech Króli.
  13. Wszystkim Parafianom w okresie liturgicznym Narodzenia Pana Jezusa życzymy radości i pokoju, którym obdarza nas Nowonarodzony Zbawiciel.