1. Przeżywamy 12 Niedzielę w ciągu roku. Ks. Przemysław Pulnik odprawia dzisiaj w naszej parafii Msze św. prymicyjne i udziela po Eucharystii błogosławieństwa papieskiego.
  2. Ks. Prałat Andrzej Dziełak odprawi dzisiaj o godzinie 12.30 Mszę św. dziękczynną z okazji 50. rocznicy święceń kapłańskich. Prosimy o modlitwę w intencji dostojnego Jubilata.
  3. Promocja lektorów i ceremoniarza, którzy będą posługiwali proklamując Słowo Boże w naszej parafii odbędzie się dzisiaj w czasie Mszy św. o godzinie 12.30.
  4. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. W najbliższym tygodniu rozpoczniemy kolejny etap prac związany z położeniem nawierzchni chodnika. Będzie on etapowany ze względu na wysokie koszty. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszej świątyni zostanie odprawiona we wtorek 22 czerwca o godzinie 18.00.
  5. Na Kiermasz z ciastem i nie tylko zapraszamy po Mszach św., który przygotowały przed kościołem harcerki ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza.
  6. Na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30 a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
  7. Na Modlitwę Uwielbienia, ostatnią przed wakacjami, zapraszamy we wtorek 22 czerwca po wieczornej Mszy św. do naszej świątyni.
  8. 9. rocznicę śmierci ks. Zygmunta Jaroszka będziemy przeżywać w środę 23 czerwca. Zachęcamy do modlitwy za naszego duszpasterza i budowniczego kościoła.
  9. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00. W tym dniu w modlitwach pamiętajmy o ks. Janie, który obchodzi swoje imieniny
  10. Młodzież wyjeżdżającą na Misje Salezjańskie będziemy gościli w naszej parafii w przyszłą niedzielę. Po Mszach św. będzie można wesprzeć ofiarą dzieła misyjne podejmowane przez młodzież z Wrocławia.
  11. Kancelaria parafialna do końca roku szkolnego będzie czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325.
  12. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje od poniedziałku 28 czerwca. W niedziele przez całe wakacje nie będzie Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu będzie obowiązywał następujący porządek Mszy św. w poniedziałek o godzinie 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18.00; w sobotę o godzinie 9.00 i 18.00. Spowiedź święta 15 minut przed Mszą św. w niedzielę,
    w poniedziałek i w sobotę rano. Wieczorem w tygodniu pół godziny przed Eucharystią.
  13. W naszej parafii dostępne są tygodniki katolickie. W GOŚCIU NIEDZIELNYM jako dodatek znajdziemy Litanię do św. Józefa z nowymi wezwaniami. W NIEDZIELI w ramach kampanii Życie cudem jest przeczytamy historie osób żyjących z różnymi chorobami lub wadami genetycznymi, które nie stanowią przeszkody w doświadczaniu szczęścia, radości i miłości. Wielu takim jak oni aborcja nie pozwala się nawet narodzić. Jest także czasopismo dla nastolatków MIŁUJCIE SIĘ! Zachęcamy do czytania katolickiej pracy i pogłębiania swojej religijnej wiedzy.
  14. Wszystkim Parafianom i drogim Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego
    na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Wszystkim obchodzącym urodziny, imieniny czy jubileusze składamy serdeczne życzenia.