1. Przeżywamy 15 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
  2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    w poniedziałek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i m.,
    we wtorek – św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
    w czwartek – św. Bonawentury, bpa i dK,
    w piątek – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. wieczorną osoby noszące szkaplerz karmelitański.
  3. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. przed kościołem. W przyszłą niedzielę 18 lipca ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła. W ostatnim czasie rozpoczęły się prace związane z położeniem chodnika umożliwiającego wchodzenie do świątyni głównym wejściem.
  4. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do końca wakacji. W niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00, nie będzie Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o godzinie 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00.
  5. Spowiedź święta 15 minut przed Mszą św. w niedzielę i w tygodniu.
    Przed rozpoczęciem Mszy św. ksiądz będzie opuszczał konfesjonał,
    dlatego prosimy o wcześniejsze przyjście osób chcących przystąpić do spowiedzi.
  6. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy we wtorek 13 lipca. Rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 18.00, a następnie nabożeństwo z modlitwą różańcową w kościele ze względu na trwające prace związane z położeniem chodnika. Osoby modlące się na różańcu za parafię zapraszamy na modlitwę po Mszy św.
  7. Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach na przykład wezwanie do chorego czy pogrzeb można kontaktować się telefonicznie.
  8. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
  9. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: W NIEDZIELI przeczytamy o Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej Królowej Podlasia – Matki Jedności. W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy artykuł: Reguła Benedykta – jak uporządkować życie. Jest także nasze archidiecezjalne czasopismo NOWE ŻYCIE.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, a przeżywającym swoje imieniny i urodziny obfitości Bożego błogosławieństwa.