1. Przeżywamy 2 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
  2. Na Mszach św, w ramach wizyty kolędowej spotykamy się codziennie o godzinie 18.00. Jest to Eucharystia sprawowana w intencji Parafian z konkretnych ulic ze specjalnym błogosławieństwem. Planowana wizyta duszpasterska w domach na zaproszenie po kontakcie telefonicznym ze strony księdza rozpocznie się 14 lutego. Prosimy aby Parafianie, którzy chcą przyjąć księdza w swoich domach z wizytą duszpasterską wrzucili do skarbony ustawionej przy Ołtarzu wypełniony formularz do 16 stycznia. Przy okazji wizyty duszpasterskiej w domu czy modlitwy w czasie Mszy św. można złożyć ofiarę na kolejne prace przy naszej świątyni. Chcemy w bieżącym roku między innymi: pomalować chór; dobudować boczną kruchtę; zakupić nowe boczne drzwi; zrobić łącznik między naszym chodnikiem, a ulicą Kętrzyńską; uporządkować tereny zielone wokół kościoła i w miarę możliwości wykonać inne prace. W najbliższym tygodniu Msze św. będą odprawiane według następującego porządku:
  3. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 17 stycznia o godz. 19.15 w kościele.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w piątek św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  5. Akcję Katolicką i osoby chętne do uczestniczenia w spotkaniu synodalnym zapraszamy w czwartek o godzinie 19.00 do salki ks. Zygmunta Jaroszka.
  6. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00. O godzinie 19.30 rozważanie fragmentu Ewangelii wg św. Marka.
  7. Na Modlitwę Uwielbienia z indywidualną modlitwą wstawienniczą oraz towarzyszeniem muzycznym naszego Chóru Parafialnego zapraszamy w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. do naszej świątyni.
  8. Księga intencji jest przygotowana na cały rok 2022. Możemy rezerwować terminy Mszy św.  po każdej Eucharystii w zakrystii.
  9. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. W naszej parafii są dostępne tygodniki katolickie NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY, w którym znajdziemy płytę z serii Biblia Audio z Księgą Rodzaju i Księgą Wyjścia.
  10. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Przeżywającym urodziny, imieniny czy inne uroczystości składamy najserdeczniejsze życzenia.