1. Przeżywamy 4 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
  2. Zakony kontemplacyjne Archidiecezji Wrocławskiej, które modlą się za nas w swoich klasztorach można wesprzeć ofiarą do puszek po każdej Mszy św. przed kościołem.
  3. Rozpoczęliśmy już odwiedziny Parafian, którzy przekazali zaproszenia. W najbliższym czasie będziemy tę wizytę duszpasterską w domach kontynuować po uprzednim umówieniu się telefonicznym z tymi, którzy zadeklarowali chęć spotkania i błogosławieństwa rodziny i mieszkania. Przy okazji wizyty duszpasterskiej w domu można złożyć ofiarę na kolejne prace przy naszej świątyni. Chcemy w bieżącym roku między innymi: pomalować chór; dobudować boczną kruchtę; zakupić nowe boczne drzwi; zrobić łącznik między naszym chodnikiem a ulicą Kętrzyńską; uporządkować tereny zielone wokół kościoła i w miarę możliwości wykonać inne prace.
  4. Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) obchodzimy w środę 2 lutego. W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd. W tym dniu przynosimy do kościoła świece, których płomień symbolizuję Jezusa Chrystusa – Światłość Świata. Zapraszamy na Msze św. o godzinie 8.00, 18.00 i dodatkowa o 19.30.
  5. Pragniemy podzielić się radosną wiadomością, że Ks. Abp Józef Kupny Metropolita Wrocławski wyraził zgodę na konsekrację do dziewictwa dwóch kobiet, a jedną z nich jest nasza Parafianka, Pani Monika Nowicka. Konsekracja odbędzie się 2 lutego w Archikatedrze Wrocławskiej o godzinie 10.00, jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękując Bogu za kandydatki do konsekracji prosimy o modlitwę w ich intencji o dobre przygotowanie do aktu poświęcenia się Bogu i Kościołowi.
  6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    w poniedziałek św. Jana Bosko, prezbitera
    w czwartek św. Błażeja. Po Mszach św. błogosławimy zwłaszcza osoby chore na gardło
  7. W pierwszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  8. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00 z tradycyjnym rozważaniem fragmentu Ewangelii wg św. Marka
  9. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu. O godzinie 8.15 rozważanie fatimskie, o 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca
  10. Przyszła niedziela jako I miesiąca będzie niedzielą adoracyjną dlatego po każdej Mszy św. będziemy modlić się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Również Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00. Zakończy się o godzinie 17.30 Koronką do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwem.
  11. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. Szczególnie polecamy w naszej parafii tygodniki katolickie NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  12. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Przeżywającym urodziny, imieniny czy inne uroczystości składamy najserdeczniejsze życzenia.