1. Przeżywamy 7 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
  2. Zapraszamy na Modlitwę Uwielbiania Oddajmy cześć Wiecznemu Panu Chwał dzisiaj po wieczornej Mszy św. do naszej świątyni. Zapraszamy na wspólne wielbienie i modlitwę wstawienniczą, którą poprowadzi ks. Artur Ćwirta z Grupą Charyzmatyczną oraz z towarzyszeniem pięknej muzyki uwielbieniowej wykonanej przez Chór działający przy naszej parafii.
  3. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na dalsze prace w naszej świątyni. W ostatnim tygodniu udało się pomalować chór, myślimy też w niedługim czasie o pomalowaniu sufitu oraz usprawnieniu systemu wentylacyjnego. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszej świątyni zostanie odprawiona we wtorek 22 lutego o godz. 18.00.
  4. Dobiegły końca odwiedziny duszpasterskie Parafian, którzy przekazali zaproszenia i wyrazili wolę spotkania z kapłanem i błogosławieństwa swojego domu i rodziny. Dziękujemy za ofiary, które będą przeznaczone na dalsze prace wewnątrz i na zewnątrz kościoła: m.in. dobudowanie bocznej kruchty; zakupienie nowych bocznych drzwi; wykonanie łącznika między naszym chodnikiem a ulicą Kętrzyńską; uporządkowanie terenów zielonych wokół kościoła; zainstalowanie przynajmniej części lamp wokół kościoła i w miarę możliwości wykonanie innych prac.
  5. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 21 lutego o godz. 19.15 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
  6. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00. O godzinie 19.30 rozważanie fragmentu Ewangelii wg św. Marka.
  7. Spotkanie synodalne odbędzie się w niedzielę 27 lutego o godzinie 16.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Zapraszamy również wszystkie osoby zainteresowane oraz członków grup parafialnych.
  8. Księga intencji jest przygotowana na cały rok 2022. Możemy rezerwować terminy Mszy św. w różnych intencjach po każdej Eucharystii w zakrystii.
  9. W naszej parafii są dostępne czasopisma katolickie, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. Szczególnie polecamy tygodniki katolickie NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY oraz miesięczniki MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci, a także nowy numer MIŁUJCIE SIĘ dla młodzieży.
  10. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i na cały nadchodzący tydzień. Przeżywającym urodziny, imieniny czy inne uroczystości składamy najserdeczniejsze życzenia.