1. Przeżywamy 25 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
  2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na dobudowanie kruchty bocznej, zamówienie drzwi oraz okna. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszej świątyni zostanie odprawiona we wtorek 20 września o godzinie 18.00.
  3. Dzieci, które w roku szkolnym 2022/2023 chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii ich rodziców zapraszamy dzisiaj na  na Mszę Świętą o godzinę 11.00 i spotkanie w salce Księdza Aleksandra Zienkiewicza po Eucharystii.
  4. Na Modlitwę Uwielbienia po hasłem Oddajmy cześć Wiecznemu Panu Chwał zapraszamy
    dzisiaj po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła.
  5. Chłopców chętnych do służenia Panu Jezusowi przy Ołtarzu, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do ks. Macieja do zakrystii po Mszach św.
  6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    w środę św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
    w piątek św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  7. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
  8. Parafialna Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej i Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu zaplanowana jest na 8 października (sobota). Koszt to 70 zł. Zapisy w zakrystii.
  9. Mamy nową Księgę Intencji Mszalnych na rok 2023. Intencje można zamawiać po każdej Eucharystii w zakrystii lub w kancelarii w godzinach jej otwarcia. Zachęcamy do rezerwowania Mszy św. już teraz ze względu na dłuższe oczekiwanie w późniejszym czasie.
  10. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI.
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy wszystkim obchodzącym osobiste czy rodzinne uroczystości.