1. Przeżywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Niech słowa Jezu, Ufam Tobie!towarzyszą każdemu i każdej z nas w tym szczególnym czasie odkrywania Orędzia Bożego Miłosierdzia.
2. Dzisiaj o godzinie 15.00 zapraszamy do świątyni na Koronkę do Miłosierdzia Bożego przeżywaną przed Najświętszym Sakramentem. W trakcie nabożeństwa wysłuchamy odtworzonego fragmentu kazania św. Jana Pawła II o Bożym Miłosierdziu.
3. Na Modlitwę Uwielbienia z Jezusem Zmartwychwstałym pod hasłem Zanurz się w morzu miłosierdzia Mojego zapraszamy dzisiaj po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła. Czuwanie zakończy się błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i modlitwą wstawienniczą.
4. Na Drogę Światła zapraszamy do świątyni w najbliższą środę (19 kwietnia) po Mszy Świętej wieczornej. Jest to specjalne nabożeństwo odprawiane w pobliżu uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego i składające się z 14 stacji będących spotkaniem z Jezusem Zmartwychwstałym.
5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
6. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę
23 kwietnia na Mszę św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie formacyjne w kościele.
7. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich. Czytając tygodniki GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA będziemy mogli jeszcze pełniej odkryć tajemnicę Bożego Miłosierdzia.
8. Wszystkim uczestniczącym w Eucharystii w świątyni, chorym i starszym modlącym się w domach czy w szpitalu życzymy przezywania Orędzia Bożego Miłosierdzia każdego dnia. Szczególnie dzisiaj wszystkich starszych, chorych i cierpiących zapewniamy o naszej modlitwie.