1. Przeżywamy 11 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską i błogosławieństwo prymicyjne dziękujemy ks. neoprezbiterowi Sebastianowi Kocherowi. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę są w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła. Na Mszy św. o godzinie 12.30 będziemy modlić się wraz z o. Dezyderiuszem Polem o potrzebne łaski z okazji 25. rocznicy jego święceń kapłańskich. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy za pochodzącego z naszej parafii kapłana, którego rodzice należą do naszej wspólnoty.
  2. VII Rodzinny Festyn Parafialny jest organizowany na placu przez kościołem. Rozpocznie się po Eucharystii o godzinie 12.30. (odczytać plan) Prosimy Parafian aby od godziny 10.30 nie parkować samochodów wzdłuż ogrodzenia przy ulicy Kętrzyńskiej, ponieważ będą tam stały karetki, pojazdy wojskowe i straży pożarnej.
  3. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy przez cały miesiąc czerwiec w tygodniu po wieczornej Eucharystii a w niedzielę o godzinie 17.15.
  4. 68 rocznica święceń kapłańskich J. Em. ks. Henryka Kardynała Gulbinowicza przypada w poniedziałek 18 czerwca. Polecajmy w modlitwach Osobę Arcypasterza Seniora.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  6. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego będzie odprawiona w piątek 22 czerwca o godzinie 8.00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i pracowników oświaty.
  7. rocznicę śmierci ks. Zygmunta Jaroszka będziemy przeżywać w sobotę 23 czerwca. Zachęcamy do modlitwy za naszego duszpasterza i budowniczego kościoła.
  8. Parafialna pielgrzymka do Częstochowy organizowana jest w dniach 8-9 września (sobota- niedziela). Zapisy od przyszłej niedzieli u Pana Bogusia w zakrystii.
  9. Parafialny Zespół Caritas dziękuje Parafianom za uczestnictwo w akcji Wyprawka dla żaka, naszego rodaka.
  10. Podczas zbiórki do puszek na rzecz budowy Świątyni Opatrzności Bożej 3 czerwca zebrano 733 zł i 70 gr. Bóg zapłać.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W NIEDZIELI znajdziemy artykuł o Annie Rastawickiej, która pracowała w Sekretariacie Prymasa Wyszyńskiego i do dziś podtrzymuje i popularyzuje pamięć o Prymasie Tysiąclecia. W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy o serii filmów dokumentalnych pt. Katolicyzm, pasjonująca podróż w głąb wiary, które ukazują prawdę i piękno wiary katolickiej.
  12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.
  13. Z naszej parafialnej wspólnoty w ostatnim czasie do wieczności odeszli: † Ewa Borwik (65 lat), Antoni Bereś (87 lat). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…