1. Przeżywamy 19 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską dziękujemy o. Dezyderiuszowi Polowi oraz dk. Andrzejowi Szczepańskiemu.
  2. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. Msze św. w niedziele bez zmian. W poniedziałek o godzinie 8.00; od wtorku do piątku o 18.00; w soboty o 9.00 i 18.00. W tym tygodniu wyjątkowo ze względu na nabożeństwo fatimskie dodatkowa Msza św. w poniedziałek o godzinie 18.00 Spowiedź święta w okresie wakacyjnym może ulec zmianie, dlatego prosimy o zapoznanie się z planem wywieszonym w gablocie i na konfesjonale.
  3. Na nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła i modlitwą różańcową zapraszamy w poniedziałek 13 sierpnia po wieczornej Eucharystii.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

we wtorek św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

w piątek św. Jacka, prezbitera

1. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny obchodzimy w środę 15 sierpnia. Modlimy się w intencji Ojczyzny i za Wojsko Polskie. Msze św. według porządku niedzielnego 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Po każdej Eucharystii błogosławione będą zioła i kwiaty. Zebrane ofiary na tacę przeznaczone zostaną na budowę i remont kościołów w Archidiecezji Wrocławskiej.
  2. Zbiórka do puszek w ramach akcji Wyprawka dla Żaczka organizowanej przez Caritas Archidiecezji Wrocławskiej dla dzieci na Kresach Wschodnich II Rzeczpospolitej zostanie przeprowadzona w przyszłą niedzielę 19 sierpnia po Mszach św. przed kościołem.
  3. Zachęcamy do czytania wakacyjnych numerów katolickich tygodników NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  4. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, a przeżywającym swoje imieniny i urodziny obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.