1. Przeżywamy uroczystość Narodzenia Pańskiego. Parafianom i miłym Gościom życzymy Świąt dobrych, pogodnych i przeżywanych wśród najbliższych. Aby przyjście na świat Dzieciątka Jezus przyniosło radość, pokój, nadzieję i miłość. Niech Chrystus oświeca drogi codziennego życia i obdarza błogosławieństwem a Matka Miłosierdzia ma wszystkich
    w swojej opiece.
  2. Dziękujemy ks. Maciejowi oraz diakonowi Sylwestrowi za posługę duszpasterską, przygotowanie szopki i wraz z parafianami, ministrantami i ich rodzicami dekorację świątyni; Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas za zorganizowanie akcji charytatywnej i rozprowadzenie paczek, które trafiły na stoły świąteczne najuboższych naszych Parafian; osobom odpowiedzialnym za rozprowadzenie opłatków i świec wigilijnych. Panu Wiesiowi i Panu Bogusiowi za posługę w zakrystii; Panu Janowi z małżonką za prowadzenie śpiewu; Pani Marii za zadbanie o świąteczny stół na plebanii; Paniom za porządki w kościele i za dbanie o szaty liturgiczne. Wszystkim wymienionym i niewymienionym  serdeczne Bóg zapłać.
  3. 42 Europejskie Spotkanie Młodych w najbliższych dniach odbędzie się we Wrocławiu. Już jutro wieczorem zaczną przybywać wolontariusze, którzy będą gościć w naszej parafii
    a w sobotę od godziny 9.00 w salkach parafialnych będziemy witać uczestników tegorocznego spotkania młodych Taizé. Zachęcamy do uczestniczenia w modlitwach i wydarzeniach, które będą odbywać się w naszej parafii i we Wrocławiu podczas Europejskiego Spotkania Młodych. Szczegółowy plan zamieszczony jest w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej i na facebook’u.
  4. Zakończył się kolejny etap rozbudowy naszego kościoła. Osiągnęliśmy stan surowy zamknięty. Założone są już drzwi wejściowe i okna. Wykonana została częściowo instalacja elektryczna, hydrauliczna i zainstalowane zostały dodatkowe kamery. Powinniśmy spłacić głównemu wykonawcy do marca ostatnią ratę za wykonane już prace. Jest to kwota około 80 tysięcy złotych, którą musimy jeszcze zebrać. W miarę możliwości finansowych po spłaceniu  pieniędzy podejmiemy dalsze prace. Dopiero po wykonaniu całości prac w wejściu do kościoła i w bocznej nawie będzie możliwe zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi otwarcie głównego wejścia oraz przygotowanej już toalety i pokoju dla matki z dzieckiem. Tempo dalszych prac zależy od naszych możliwości finansowych. Wszystkim osobom, które do tej pory zaangażowały się modlitwą i ofiarami składamy serdeczne Bóg zapłać. Pamiętamy o nich w codziennych modlitwach i co miesiąc sprawowanej Mszy św.
  5. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia porządek Mszy św. niedzielny. Taca
    w tym dniu tradycyjnie przeznaczona jest na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne i Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.