1. Przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Módlmy się szczególnie w intencji naszych rodzin. Za posługę duszpasterską dziękujemy misjonarzowi z Syberii ks. Darkowi Białkowi, klaretynowi. Po każdej Mszy św. będzie można podejść porozmawiać i wesprzeć ofiarą kapłana, który od wielu lat posługuje wśród katolików w Rosji.
  2. Msza św. dziękczynna za rok 2018 zostanie odprawiona we wtorek
    31 grudnia o godzinie 18.00. Po Eucharystii zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem zakończone błogosławieństwem.
  3. Trwa Europejskie Spotkanie Młodych organizowane przez ekumeniczną wspólnotę z Taizé. W poniedziałek i wtorek zapraszamy na poranne modlitwy
    o godzinie 8.30, we wtorek o godzinie 23.00 na modlitwę o pokój na świecie
    a następnie Festiwal Narodów, podczas którego młodzi będą przedstawiać kulturę swojego kraju.
  4. W I dzień Nowego Roku (środa) obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w tym dniu według porządku niedzielnego. W Mszy św. o godzinie 9.30 uczestniczyć będą młodzi goszczący w naszej parafii w ramach Europejskiego Spotkania Młodych.
  5. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00 z możliwością spowiedzi.
  6. Wizyta duszpasterska w naszej parafii rozpocznie się 7 stycznia i potrwa do soboty 25 stycznia. Plan kolędy zamieszczony jest w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej oraz na facebook’u.
  7. Księga intencji jest przygotowana na cały nowy rok. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św. W najbliższym czasie są jeszcze wolne terminy.
  8. Zachęcamy do świątecznej lektury GOŚCIA NIEDZIELNEGO oraz NIEDZIELI.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy życzymy wszystkim rodzinom Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.