• Przeżywamy 22 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Witamy dk. Szymona Kocembę,
    który od dzisiaj będzie odbywał w naszej parafii praktykę duszpasterską, życzymy mu obfitości łask Bożych i dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże.
  • W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w czwartek – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

w piątek bł. dziewic i męczennic Marii Stelli i Towarzyszek – Nazaretanek z Nowogródka.

• Od wtorku 1 września wracamy do porządku Mszy św. w roku szkolnym. W niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. W tygodniu o 8.00 i 18.00, w soboty o 9.00
    i 18.00.
  • Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego odprawiona zostanie we wtorek 1 września o godzinie 8.00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i pracowników oświaty.
  • 81. rocznicę wybuchu II wojny światowej będziemy przeżywać we wtorek 1 września. Podczas Mszy św. będziemy szczególnie modlić się za zmarłych biskupów, prezbiterów i wiernych, którzy ponieśli śmierć w II wojnie światowej.
  • Rodziców i dzieci, które 13 września przyjmą I Komunię św. zapraszamy we wtorek
    1 września na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie po Eucharystii w sprawie I Komunii św.
  • Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w czwartek od godziny 19.30 do 20.30.
  • W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na wieczorną Mszę św., w czasie której
    za wstawiennictwem św. Jana Pawła II będziemy modlić się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.
  • W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania
    od godziny 17.00. Do osób starszych i chorych można wezwać kapłana z posługą sakramentalną.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
  • Młodzież przygotowującą się w tym roku do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy
    w piątek (4 września) na Mszę św. o godzinie 18.00, a następnie na spotkanie formacyjne w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
  • Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu (5 września). O godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz nabożeństwo ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie. Zapraszamy też na codzienną modlitwę różańcową w intencji parafii.
  • Przyszła niedziela jako I miesiąca będzie niedzielą adoracyjną. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godzinie 17.00 modlitwą w ciszy, następnie o 17.30 Koronka
    do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
  • Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. Jest GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA
    Dla dzieci jest MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę
    i bezpiecznych powrotów z urlopów, ale także do pracy i szkoły po wakacyjnym wypoczynku.