1. Przeżywamy 5 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Witamy w naszej parafialnej wspólnocie dk. Cyryla Zielińskiego, który rozpoczyna swoją praktykę duszpasterską.
  2. Z okazji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Eucharystii modlimy się przed Najświętszym Sakramentem. O godzinie 17.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, o 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
  3. Trwają odwiedziny Parafian, którzy przekazali zaproszenia. W najbliższym czasie będziemy tę wizytę duszpasterską w domach kontynuować po uprzednim umówieniu się telefonicznym z tymi, którzy zadeklarowali chęć spotkania i błogosławieństwa rodziny i mieszkania. Przy okazji wizyty duszpasterskiej w domu można złożyć ofiarę na kolejne prace przy naszej świątyni. Chcemy w bieżącym roku między innymi: pomalować chór; dobudować boczną kruchtę; zakupić nowe boczne drzwi; zrobić łącznik między naszym chodnikiem, a ulicą Kętrzyńską; uporządkować tereny zielone wokół kościoła i w miarę możliwości wykonać inne prace.
  4. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00.
  5. Kancelaria parafialna w najbliższym tygodniu będzie czynna tylko w czwartek od godz. 19.30 do 20.30 ze względu na wizytę duszpasterską.
  6. Z okazji Światowego Dnia Chorego w sobotę 12 lutego o godzinie 15.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. w intencji osób chorych i starszych z naszej parafii,
    podczas której po homilii zostanie udzielony sakrament chorych, a po Eucharystii indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  7. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.
    przed kościołem. Ofiary składane na tacę 20 lutego będą w całości przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszej parafii.
  8. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. Szczególnie polecamy w naszej parafii tygodniki katolickie NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  9. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i czas ferii zimowych. Przeżywającym urodziny, imieniny czy inne uroczystości składamy najserdeczniejsze życzenia.