1. Przeżywamy I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, dlatego po każdej Eucharystii modlimy się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  2. Wielkanocne baranki oraz paschaliki rozprowadza po Mszach św. przed kościołem Parafialny Zespół Caritas. Cena świecy to 15 zł, a baranka 5 zł. Dochód przeznaczony jest na cele charytatywne.
  3. Obchodzimy dzisiaj Wrocławską Niedzielę Hospicyjną. Po każdej Mszy św. przed kościołem organizowana jest zbiórka na potrzeby chorych będących pod opieką Zakonu Bonifratrów.
  4. Na Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.00.
  5. Na Drogę Krzyżową w okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątki: dzieci o godzinie 17.00, a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00. Po wieczornej Drodze Krzyżowej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
  6. Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny będzie można w dniach 8 – 10 marca (wtorek – czwartek) w godzinach od 17.00 do 20.00 przynosić na parking przy garażu na terenie naszego kościoła. Przychód z akcji pozwoli na wsparcie polskich misjonarzy w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii i dla Wschodu. Szczegółowe informacje na plakatach w gablotach przed kościołem oraz na rozdawanych dzisiaj ulotkach.
  7. Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii odbędzie się 1 kwietnia po wieczornej Eucharystii (około godziny 19.00). Zapraszamy wszystkie grupy parafialne oraz osoby chętne, które chciałyby się włączyć w jej organizację na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 8 marca po wieczornej Mszy św. w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
  8. Spotkanie synodalne odbędzie się w sobotę 12 marca po porannej Mszy św. Zapraszamy szczególnie członków Żywego Różańca, ale także wszystkie osoby chętne.
  9. Na Modlitwę Uwielbienia Naucz nas chodzić Twoimi ścieżkami Panie! Zapraszamy w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła.
  10. W ramach zbiórki do puszek dla potrzebujących z Ukrainy zebrano 8555,91zł. i 150€.
  11. Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę. Po Mszach św. zachęcamy do wsparcia ofiarami do puszek polskich misjonarzy. Wspieramy w ten sposób dzieła ewangelizacyjne, edukacyjne, medyczne i charytatywne prowadzone przez polskie misjonarki i misjonarzy.
  12. Parafialny Zespół Caritas w niedzielę 13 marca będzie rozprowadzał przed kościołem Torby Miłosierdzia z przeznaczeniem na żywność, które należy przynieść do świątyni w kolejną niedzielę (20 marca). Zebrane produkty będą przed świętami Wielkanocnymi przekazane dla najbardziej potrzebujących Parafian.
  13. W naszej parafii są dostępne czasopisma katolickie, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. Szczególnie polecamy w tygodniki katolickie NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY, do którego dołączona jest płyta Biblia Audio z pierwszą częścią Ksiąg Prorockich.
  14. Na czas przeżywania Wielkiego Postu wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy odkrywania siły modlitwy, postu i jałmużny.