1. Przeżywamy V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU. Dziękujemy Księżom Rekolekcjonistom za posługę głoszenia Bożego Słowa.
  2. Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy o godzinie 17.00.
  3. Koperty na ofiarę na dalsze prace remontowe w naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć dzisiaj od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Eucharystii. Ofiary składane na tacę w Niedzielę Palmową (10 kwietnia) będą w całości przeznaczone na kolejne etapy prac remontowych. W ostatnim czasie zakupiliśmy lampy i oprawy na zewnątrz kościoła a w dalszych etapach planujemy między innymi: zainstalowanie lamp wokół świątyni; dobudowę kruchty; usprawnienie wentylacji; pomalowanie ścian i sufitu prezbiterium oraz inne prace. W ostatnim tygodniu zostały zainstalowane w dobudowanych częściach monitory oraz przekaźnik, dzięki którym również w tych miejscach będą widoczne słowa pieśni wyświetlanych na ekranie przy ołtarzu. Jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi planowane jest  wykonanie łącznika między naszym chodnikiem a ulicą Kętrzyńską. W tych wszystkich działaniach trwają rozmowy i są przygotowywane kosztorysy.
  4. Wielkanocne paschaliki rozprowadza po Mszach św. przed kościołem Parafialny Zespół Caritas. Cena świecy to 15zł. Dochód przeznaczony jest na cele charytatywne.
  5. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątki Wielkiego Postu: dzieci o godzinie 17.00 a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00.  Po wieczornej Drodze Krzyżowej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
  6. W pierwszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W tym dniu zapraszamy również na „Godzinę Świętą” czyli czuwanie z Jezusem cierpiącym w Ogrójcu od godz. 23.00 do godz. 24.00.
  7. Na spotkanie osób czytających Słowo Boże w czasie Liturgii oraz tych, którzy chcą zaangażować się w czytanie Męki Pańskiej i śpiew psalmów w Niedzielę Palmową oraz podczas Triduum Sacrum zapraszamy w sobotę (9 kwietnia) o godzinie 16.00 do kościoła.
  8. Spotkanie Grupy Synodalnej odbędzie się w sobotę (9 kwietnia) o godzinie 19.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
  9. Parafialny Zespół Caritas w Niedzielę Palmową będzie rozprowadzał przed każdą Eucharystią przed kościołem palmy oraz prace plastyczne wykonane w technice pasteli na kartonie przez naszego Parafianina. Uzyskane środki będą przeznaczone na cele charytatywne realizowane w naszej parafii. Koszt palmy to ofiara dobrowolna a pracy 20zł.
  10. W naszej parafii są dostępne tygodniki GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę. Rozprowadzany jest także miesięcznik Archidiecezji Wrocławskiej NOWE ŻYCIE.
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionych owoców rekolekcji parafialnych przygotowujących nas na Święta Paschalne Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa.