1. Przeżywamy 23 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za pomoc duszpasterską i posługę Słowa Bożego dziękujemy ks. Piotrowi Sierzchule, który w najbliższym czasie wyjeżdża na Misje na Jamajkę.
  2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu dzisiaj o godzinie 17.00. O 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. W przyszłą niedzielę po Mszach św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Młodzież, która kończy przygotowanie do sakramentu bierzmowania zapraszamy dzisiaj o godzinie 19.00 na spotkanie w kościele oraz w przyszłą niedzielę 11 września na Mszę św. o godzinie 18.00 i spotkanie po Eucharystii w kościele.
  4. Liturgiczną Służbę Ołtarza wraz z Rodzicami zapraszamy na comiesięczne spotkanie formacyjne we wtorek 6 września. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
  5. Chłopców chętnych do służenia Panu Jezusowi przy Ołtarzu, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do ks. Macieja do zakrystii po Mszach św.
  6. Schola dziecięca rozpoczyna swoje spotkania w nowym roku szkolnym. Zapraszamy dziewczynki i chłopców chcących śpiewać we wtorek do salki ks. Zygmunta Jaroszka o godzinie 17.00 oraz w niedzielę.
  7. Kancelaria parafialna od najbliższego tygodnia czynna we wtorek od godziny 16.30 do 17.30 oraz w czwartek od godziny 19.30 do 20.30.
  8. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  9. Dzieci, które w roku szkolnym 2022/2023 chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii ich rodziców zapraszamy na spotkanie do kościoła w niedziele 18 września na Mszę Świętą o godzinę 11.00 i spotkanie w salce Księdza Aleksandra Zienkiewicza po Eucharystii.
  10. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą po każdej Mszy św. przed kościołem. Ofiary  składane na tacę w niedzielę 18 września będą przeznaczone na dobudowanie kruchty bocznej, zamówienie drzwi oraz okna. Szczególnie dziękujemy osobom, które w czasie wakacji pamiętały o wspieraniu prac wykonywanych w naszej parafii.
  11. W przyszłą niedzielę o godzinie 11.00 będziemy modlić się za dzieci i młodzież, które rozpoczęły nowy rok szkolny. Młodszym dzieciom poświęcimy i pobłogosławimy tornistry. Dlatego prosimy o przyniesienie ich do kościoła.
  12.  Parafialna Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej i Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu zaplanowana jest na 8 października (sobota). Koszt to 70 zł. Zapisy w zakrystii.
  13. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. Do NIEDZIELI dołączony jest nowy dodatek Bliżej życia z wiarą a w nim wyznanie reżysera, który przez 18 lat był antyklerykałem. Jest także GOŚĆ NIEDZIELNY i MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY, do którego dołączony jest małogościowy, prosty, ale skuteczny spinacz.
  14. Wszystkim Parafianom i Gościom niech Pan Bóg błogosławi na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym nowy rok szkolny życzymy wytrwałości i samych najlepszych stopni.