1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją kolędy możemy śpiewać do 2 lutego.
  2. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną dlatego po każdej Eucharystii będziemy modlić się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. O godzinie 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. O 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
  3. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie formacyjne w kościele.
  4. Wizyta duszpasterska w naszej parafii rozpocznie jutro. Początek kolędy od poniedziałku
    do piątku od godziny 17.00 a w soboty od godziny 15.00. Ministranci przed przybyciem księdza będą dzwonić do drzwi i informować o nadejściu Kapłana. Przygotowując się do wizyty duszpasterskiej należy pamiętać, aby nakryć stół białym obrusem, a na nim postawić krzyż i zapalone świece. Obok ustawiamy także Pismo św., wodę święconą i kropidło, a dzieci i młodzież zeszyty do religii. Niech wizyta duszpasterska będzie dla nas i naszej rodziny szczególnym wydarzeniem w roku. Przy okazji wizyty duszpasterskiej w domu możemy złożyć ofiarę na potrzeby parafii, Archidiecezji i Seminarium Duchownego. Możemy również dołączyć podpisane koperty z ofiarami, którymi wspieramy rozbudowę kościoła i prace wewnątrz świątyni (koperty znajdują się przy wejściu do kościoła). W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna oraz nie będzie piątkowych Adoracji Najświętszego Sakramentu. Parafianie, którzy w zakrystii złożą jeszcze zaproszenia na kolędę zostaną uwzględnieni w ramach kolędy dodatkowej 21 stycznia (sobota). Plan kolędy zamieszczony jest w gablotach przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej i facebook’u.
  5. Spotkanie opłatkowe 4 Gromady Wrocławskiej Skautów Europy odbędzie się w sobotę 14 stycznia i rozpocznie się Mszą św. o godzinie 14.00. Następnie jasełka i dzielenie się opłatkiem skautek, wilczków i ich rodziców.
  6. Na wspólne śpiewanie kolęd zapraszamy w przyszłą niedzielę 15 minut przed każdą Eucharystią.
  7. Na Modlitwę Uwielbienia pod hasłem Uwielbiajmy Jezusa posłanego przez Ojca w mocy Ducha Świętego z modlitwą wstawienniczą zapraszamy w niedzielę (15 stycznia) po Mszy św. wieczornej do naszego kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA są poświęcone życiu i pontyfikatowi śp. papieża Benedykta XVI. Do NIEDZIELI dołączony jest bezpłatny dodatek specjalny pt. POKORNY papież, GENIALNY teolog, ODWAŻNY świadek . Przypominamy, że tygodniki w związku z rosnącymi kosztami wydawniczymi w nowym roku kosztują 10zł.
  9. W Niedzielę Chrztu Pańskiego z wdzięcznością myślimy o księżach udzielających nam Sakramentu Chrztu Świętego, o rodzicach i chrzestnych, dzięki którym zostaliśmy włączeni do wspólnoty Kościoła. Niech Bóg w Trójcy Święty Jedyny,  w którego imieniu otrzymaliśmy Chrzest Święty nam błogosławi.