1. Przeżywamy Niedzielę Najświętszej Trójcy oddając szczególną cześć Bogu Ojcu i Synowi Bożemu i Duchowi Świętemu. W naszej parafii witamy ks. bp. Macieja Małygę, który będzie przewodniczył Mszy św. o godz. 9.30 z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.
  2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Eucharystii z wyjątkiem Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00 modlimy nabożeństwem czerwcowym przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  3. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o 17.30, a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
  4. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie formacyjne w kościele.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w poniedziałek św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
  6. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa obchodzimy w najbliższy czwartek. Msze św. o godz. 8.00; 9.30; 11.00 oraz 18.00. Po Mszy św. o godzinie 11.00 wyjdziemy z Procesją Eucharystyczną. Przejdziemy ul. Kętrzyńską, wyremontowaną aleją do ulicy Grudziądzkiej, Krzywoustego i al. Brücknera. W trakcie procesji odprawimy nabożeństwo czerwcowe, dlatego nie będzie go po południu. Wrócimy przed kościół. W Oktawie Bożego Ciała czyli do następnego czwartku Procesje Eucharystyczne wokół kościoła ze śpiewaną Litanią do Serca Pana Jezusa. Próba dla dzieci sypiących kwiaty w czasie procesji odbędzie się we wtorek 6 czerwca po wieczornej Mszy św. Zapraszamy również dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe w swoich strojach.
  7. Ołtarze na Boże Ciało będziemy przygotowywać w środę po wieczornej Eucharystii. Pierwszy ołtarz przygotowuje Akcja Katolicka; drugi ołtarz Grupa Charyzmatyczna; trzeci ołtarz Domowy Kościół; czwarty ołtarz rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
  8. Kwiaty do sypania podczas procesji w Boże Ciało można przynosić dzisiaj i w tygodniu po Mszach św. do salki parafialnej, która będzie w tym celu otwarta. Będzie tam ustawiony kosz, do którego należy wrzucać kwiaty. W razie potrzeby Pan kościelny będzie otwierał drzwi.
  9. Zachęcamy do udziału w koncercie uwielbieniowym wNieboGłosy, który po raz kolejny odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała o godz. 19.30 na pl. Wolności we Wrocławiu. Wstęp jest wolny.
  10. Na integracyjny piknik parafialny już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian. Odbędzie się w sobotę 17 czerwca w godz. od 14.00 do 18.00 na terenach zielonych przy kościele. Wstęp wolny! W programie m.in. gry, zabawy, grill i ognisko. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na kiełbaski, słodkości i napoje. Prosimy o wsparcie i serdecznie zapraszamy!
  11. Na kwiaty na Boże Ciało można składać ofiary do skarbony przy wejściu głównym do kościoła.
  12. Na dalsze prace w naszej świątyni przedstawiciele Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę będą po Mszach św. rozdawali koperty. Bóg zapłać za wsparcie kolejnych prac.
  13. Rodziców dzieci przystępujących w przyszłym roku do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie organizacyjne do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza w niedzielę 11 czerwca po Mszy św. o godz. 11.00.
  14. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO, którego głównym tematem jest Kapłan na dzisiejsze czasy oraz NIEDZIELA pomogą nam piękniej przeżyć Uroczystość Bożego Ciała. Tygodnik NIEDZIELA proponuje również nowe pismo pod tytułem MAGAZYN + Kościół + Dziedzictwo + Ojczyzna. W pierwszym dostępnym już w naszym kościele numerze miesięcznika możemy przeczytać m.in. esej pod tytułem Historia się nie skończyła; z historii papiestwa o Papieżach zakochanych w Polsce; czy świadectwo Nawrócona hipiska.
  15. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy spokojnej niedzieli i pięknego przeżycia obecności Jezusa Eucharystycznego na ulicach naszej parafii.