1. Przeżywamy 10 niedzielę w ciągu roku liturgicznego.
  2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o 17.30, a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
  3. Na dalsze prace w naszej świątyni przedstawiciele Rady Parafialnej będą dzisiaj po Mszach św. rozdawali koperty. W ostatnim czasie udało się zamontować dodatkowe hydranty, wymagane przez Państwową Straż Pożarną oraz wykonywane jest dodatkowe oświetlenie awaryjne i trwają przygotowania do założenia wentylacji. Bóg zapłać za wsparcie kolejnych prac.
  4. Rodziców dzieci przystępujących w przyszłym roku do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie organizacyjne do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza dzisiaj po Mszy św.
    o godz. 11.00.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    – we wtorek św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
    – w środę bł. Michała Kozara, biskupa i męczennika
    – w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00
    – w sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny
  6. W oktawie Bożego Ciała po wieczornej Mszy św. Procesje Eucharystyczne wokół kościoła ze śpiewaniem Litanii do Serca Pana Jezusa. W ostatni dzień, w czwartek, poświęcenie wianków po Procesji Eucharystycznej. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  7. 10. rocznica ingresu do archikatedry wrocławskiej Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego przypada w piątek 16 czerwca. Polecamy modlitwom Parafian najdostojniejszego Arcypasterza. Uroczysta Msza św. będzie odprawiona przez Metropolitę Wrocławskiego w archikatedrze wrocławskiej 17 czerwca o godzinie 11.00.
  8. Na integracyjny piknik parafialny już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian. Odbędzie się w sobotę 17 czerwca w godzinach od 14.00 do 18.00 przy kościele. Wstęp wolny! W programie m.in. gry, zabawy, grill i ognisko. Serdecznie zapraszamy!
  9. Na kwiaty na Boże Ciało zebraliśmy do skarbony 1325,81 zł a na piknik parafialny 914,20 zł. Bóg zapłać!
  10. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: GOŚĆ NIEDZIELNY stawia fundamentalne pytanie Czy to naprawdę koniec naszej cywilizacji?  W NIEDZIELI znajdziemy podpowiedź na problem Kiedy traci wiarę ktoś bliski…
  11. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławionej niedzieli i pięknego przeżycia całego tygodnia.