1. Przeżywamy 11 niedzielę w ciągu roku liturgicznego.
  2. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o 17.30, a w tygodniu po wieczornej Mszy św.
  3. Na Modlitwę Uwielbienia pod hasłem Ku wolności wyswobodził nas Chrystus z modlitwą wstawienniczą zapraszamy dzisiaj po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła.
  4. Na dalsze prace w naszej świątyni jest przeznaczona dzisiejsza taca. Montujemy dodatkowe hydranty na plebanii, wymagane przez Państwową Straż Pożarną oraz dodatkowe oświetlenie awaryjne i trwają przygotowania do założenia wentylacji. Bóg zapłać za wsparcie kolejnych prac. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszej świątyni zostanie odprawiona w najbliższy wtorek 20 czerwca o godz. 18.00.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w środę św. Alojzego Gonzagi – zakonnika.
  6. Na zakończenie roku szkolnego w najbliższy piątek 23 czerwca zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców na mszę św. dziękczynną o godzinie 8.00.
  7. 11. rocznicę śmierci ks. Zygmunta Jaroszka będziemy przeżywać w piątek 23 czerwca. Wieczorem o godzinie 18.00 będzie sprawowana Msza św. za zmarłego pierwszego pasterza naszej parafii. Zapraszamy na Eucharystię i zachęcamy do modlitwy za naszego duszpasterza i budowniczego kościoła.
  8. Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej oraz Wrocławia, obchodzimy w najbliższą sobotę. W modlitwach pamiętajmy o całej Metropolii Wrocławskiej i o księdzu Janie.
  9. 61 rocznica święceń prezbiteratu księdza Arcybiskupa – Seniora Mariana Gołębiewskiego przypada również 24 czerwca. Pamiętajmy w modlitwach o Arcybiskupie seniorze.
  10. Kazania w przyszłą niedzielę wygłosi w naszej parafii ks. Paweł MAZAN z Białorusi z Diecezji Pińskiej. Po Mszach św. przy głównym wejściu można będzie wesprzeć Proboszcza z Lachowicz na Białorusi swoimi ofiarami.
  11. Wakacyjny porządek Mszy św. będzie obowiązywał w naszej parafii od poniedziałku 26 czerwca. W niedziele lipca i sierpnia przez całe wakacje nie będzie Mszy św. o godz. 12.30. W tygodniu będzie obowiązywał następujący porządek Mszy św. w poniedziałek o godz. 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18.00; w sobotę o godz. 9.00 i 18.00. Spowiedź święta 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o korzystanie w czasie wakacji z sakramentu pokuty przed Eucharystią. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od najbliższego piątku po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.
  12. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI,
    które mogą być dobrą lekturą formacyjną na wakacje.
  13. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławionej niedzieli i pięknego rozpoczęcia wakacji.