1. Przeżywamy 13 niedzielę w ciągu roku liturgicznego. Z okazji pierwszej niedzieli miesiąca
    po każdej Mszy św. będziemy modlić się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
    Od godziny 17.00 dodatkowa adoracja, o 17.30 koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  2. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do końca wakacji. W niedziele przez całe wakacje nie ma Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu obowiązuje następujący porządek Mszy św. w poniedziałek o godzinie 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18.00; w sobotę o godzinie 9.00 i 18.00.
  3. Spowiedź święta w wakacje 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty przed Eucharystią.
  4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach na przykład wezwanie do chorego czy pogrzeb można kontaktować się telefonicznie.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    w poniedziałek św. Tomasza, Apostoła
    w czwartek błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
    w sobotę św. Jana z Dukli, prezbitera
  6. W pierwszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W tym dniu zapraszamy również na Godzinę Świętą czyli czuwanie z Jezusem cierpiącym w Ogrójcu od godz. 21.00 do godz. 22.00.
  7. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania
    od godziny 17.30.
  8. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.
  9. W najbliższą sobotę odbędzie się II Archidiecezjalna Pielgrzymka Margaretek i Dwunastek do św. Anny w Miliczu. W programie m.in. Adoracja Najświętszego Sakramentu, Msza św., konferencja oraz koncert Maryjny. Zachęcamy do indywidualnego pielgrzymowania.
  10. 43. Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę pod hasłem Piękna Oblubienica rozpocznie się 3 sierpnia. Zapraszamy do duchowego pielgrzymowania w grupie 16 w naszej parafii. Zapisy i wpłaty 20 zł na pakiet pielgrzymkowy od dzisiaj w zakrystii.
  11. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: w GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy między innymi o drodze wizjonerki z Fatimy siostry Łucji na ołtarze czy piątkowym poście, w którym nie chodzi tylko o mięso. Jest także NIEDZIELA z cotygodniowym dodatkiem Bliżej wiary.
  12. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławionej niedzieli i miłego wypoczynku wakacyjnego. Pamiętajmy o codziennej modlitwie oraz niedzielnej i świątecznej Eucharystii podczas urlopów i wakacji.