1. Przeżywamy 14 niedzielę w ciągu roku liturgicznego.
  2. Obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedziele przez całe wakacje nie ma Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu obowiązuje następujący porządek Mszy św. w poniedziałek o godzinie 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18.00; w sobotę o godzinie 9.00 i 18.00.
  3. Spowiedź święta w wakacje 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty przed Eucharystią.
  4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach na przykład wezwanie do chorego czy pogrzeb można kontaktować się telefonicznie.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    we wtorek św. Benedykta, opata, Patrona Europy
    w środę św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    w czwartek świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
    w sobotę św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  6. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w czwartek 13 lipca. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00 a następnie procesja różańcowa wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Zakończenie procesji przy figurze Matki Bożej na zewnątrz świątyni.
  7. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.
  8. 43. Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę pod hasłem Piękna Oblubienica rozpocznie się 3 sierpnia. Zapraszamy do duchowego pielgrzymowania w grupie 16 w naszej parafii. Zapisy i wpłaty 20 zł na pakiet pielgrzymkowy w zakrystii.
  9. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI, które mogą być dobrą wakacyjną lekturą pogłębiającą naszą religijną wiedzę.
  10. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławionej niedzieli i pięknej wakacyjnej pogody.