1. Przeżywamy 16 niedzielę w ciągu roku liturgicznego.
  2. Błogosławieństwo pojazdów i ich właścicieli w związku z liturgicznym wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona kierowców odbędzie się dzisiaj po każdej Mszy św. Będą także zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy posługujących na całym świecie w ramach akcji prowadzonej przez MIVA Polska św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr.
  3. Obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedziele przez całe wakacje nie ma Mszy św. o godzinie 12.30. W tygodniu obowiązuje następujący porządek Mszy św. w poniedziałek o godzinie 8.00; we wtorek, środę, czwartek, piątek o godzinie 18.00; w sobotę o godzinie 9.00 i 18.00.
  4. Spowiedź święta w wakacje 15 minut przed każdą Mszą św. w niedzielę i w tygodniu. Prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty przed Eucharystią.
  5. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach na przykład wezwanie do chorego czy pogrzeb można kontaktować się telefonicznie.
  6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    w poniedziałek św. Kingi, dziewicy
    we wtorek św. Jakuba, Apostoła. W tym dniu swoimi modlitwami otoczmy szczególnie ks. Jakuba Sadzyńskiego pochodzącego z naszej parafii.
    w środę Świętych Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny
    w sobotę Świętych Marty, Marii i Łazarza
  7. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.
  8. 43. Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę pod hasłem Piękna Oblubienica rozpocznie się 3 sierpnia. Tradycyjnie zapraszamy do duchowego pielgrzymowania w grupie 16 w naszej parafii. Zapraszamy na spotkania grupy duchowych pielgrzymów w czwartek i piątek: o godz. 17.30 różaniec, Msza św. z rozważaniem i Apel Jasnogórski. W sobotę o 8.30 różaniec i Msza św. z rozważaniem. W niedzielę i w poniedziałek o godz. 20.30 rozpoczęcie różańcem oraz Apel Jasnogórski z rozważaniem. Wtorek i środa o godzinie 17.30 różaniec, Msza św. z rozważaniem i Apel Jasnogórski. Zapisy i wpłaty 20 zł na pakiet pielgrzymkowy do 30 lipca. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!
  9. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI, które mogą być dobrą wakacyjną lekturą pogłębiającą naszą religijną wiedzę.
  10. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławionej niedzieli i miłego wypoczynku wakacyjnego. Pamiętajmy o codziennej modlitwie oraz niedzielnej i świątecznej Eucharystii podczas urlopów i wakacji.