1. Przeżywamy 24 niedzielę w ciągu roku liturgicznego. Za posługę Słowa Bożego dziękujemy księdzu Piotrowi Sierzchule. Dzisiejsza taca jest przeznaczona w całej Archidiecezji Wrocławskiej na katolickie Radio Rodzina.
  2. Chłopców chętnych do służenia Panu Jezusowi przy Ołtarzu, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy do ks. Macieja do zakrystii po wszystkich Mszach św.
  3. Schola dziecięca rozpoczyna swoje spotkania w nowym roku szkolnym. Zapraszamy dziewczynki i chłopców chcących śpiewać we wtorek do salki ks. Zygmunta Jaroszka o godzinie 17.00 oraz w niedzielę o godzinie 10.00.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    – w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika. W tym dniu będziemy modlić się za dzieci i młodzież.
    – w środę Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
    – w czwartek święto św. Mateusza, ap. i ewangelisty
    – w sobotę św. Pio z Pietrelciny, prezbitera. Po Mszy św. o godzinie 9.00 zapraszamy czcicieli Ojca Pio na nabożeństwo poświęcone temu świętemu.
  5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Presynodalnego odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 19.00 w salce księdza Zygmunta Jaroszka. Serdecznie zapraszamy.
  6. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
  7. W intencji Synodu Biskupów odbywającego się w Watykanie będziemy modlić się w Archikatedrze Wrocławskiej w sobotę 30 września o godzinie 18.30. Serdecznie zapraszamy.
  8. Na Modlitwę Uwielbienia zapraszamy za tydzień w niedzielę po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła. Modlitwa zakończy się błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i modlitwą wstawienniczą.
  9. Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego w naszej parafii zacznie się w sobotę 30 września po Mszy św. o godzinie 9.00. Osoby chętne proszone są o zapisanie się w zakrystii. Seminarium prowadzi ksiądz Artur Ćwirta. Więcej szczegółów zawarte jest na plakacie w gablotach przed wejściami.
  10. Dzieci, które w roku szkolnym 2023/2024 chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii ich rodziców zapraszamy na spotkanie do kościoła w niedziele 24 września na Mszę Świętą o godzinę 11.00 i spotkanie w salce Księdza Aleksandra Zienkiewicza po Eucharystii.
  11. Koperty na ofiarę na dalsze prace w naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. przed kościołem. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę świątyni zostanie odprawiona w czwartek o godzinie 18.00.
  12. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI,
    które mogą być dobrą lekturą formacyjną.
  13. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Przeżywającym swoje jubileusze, imieniny czy urodziny błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.