1. Przeżywamy 4 niedzielę w ciągu roku liturgicznego.
  2. Do wizyty duszpasterskiej powrócimy jutro, czyli w poniedziałek. Kolędę zakończymy
    7 lutego (środa) odwiedzinami u Parafian, którzy złożyli zaproszenia na kolędę dodatkową. Od poniedziałku do piątku rozpoczynać będziemy kolędę od godziny 17.00. W sobotę od godziny 15.00. Ministranci przed przybyciem księdza będą dzwonić do drzwi i informować o nadejściu kapłana. Przygotowując się do wizyty duszpasterskiej należy pamiętać, aby nakryć stół białym obrusem, a na nim postawić krzyż i zapalone świece. Obok ustawiamy także Pismo św., wodę święconą i kropidło, a dzieci i młodzież zeszyty do religii. Niech wizyta duszpasterska będzie dla nas i naszej rodziny szczególnym wydarzeniem. Przy okazji wizyty duszpasterskiej w domu możemy złożyć ofiarę na potrzeby parafii, Archidiecezji i Seminarium Duchownego. Możemy również dołączyć podpisane koperty z ofiarami, którymi wspieramy rozbudowę kościoła a szczególnie trwające prace założenia wentylacji w naszej świątyni.
  3. Ofiarowanie Pańskie czyli Święto Matki Bożej Gromnicznej obchodzimy w najbliższy piątek. Msze św. o godzinie 8.00, 18.00 i 19.30. Prosimy przynieść swoje świece z Chrztu Świętego. Na godzinę 18.00 zapraszamy ze świecami dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w środę św. Jana Bosko, prezbitera.
  5. W pierwszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się
    za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W tym dniu zapraszamy również na Godzinę Świętą czyli czuwanie z Jezusem cierpiącym w Ogrójcu od godz. 21.00 do godz. 22.00.
  6. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00. W tym dniu ksiądz Jan odwiedzi chorych w ich domach, a ksiądz Maciej w pierwszą sobotę.
  7. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu. O godzinie 8.00 rozważanie fatimskie, o 8.15 różaniec przed Najświętszym Sakramentem zakończony błogosławieństwem i Eucharystia. Po niej zmiana tajemnic wspólnoty Żywego Różańca.
  8. Na modlitwę uwielbienia pod hasłem Przyjdźcie radośnie śpiewajmy Panu, wznośmy okrzyki ku chwale Opoki naszego zbawienia zapraszamy dzisiaj po Mszy św. wieczornej. Modlitwę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem zakończy błogosławieństwo i dla chętnych modlitwa wstawiennicza.
  9. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO, dzięki którym możemy pogłębiać naszą wiarę i religijną wiedzę w tym czasie zamętu i chaosu informacyjnego.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały najbliższy tydzień.