1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Drogim Parafianom i wszystkim Gościom składamy serdeczne życzenia Wielkanocne, aby Zmartwychwstały Chrystus obdarzał wiarą, pokojem i miłością. Niech radosna nowina poranka Wielkanocnego dodaje sił, abyśmy byli świadkami Zmartwychwstania Pana we współczesnym świecie a radość Paschalnej Uroczystości niech na trwałe zagości w naszych sercach.
  2. Dziękujemy ks. Maciejowi, ks. Arturowi za zaangażowanie w przygotowanie do Świąt i w przeżywaniu Triduum Sacrum. Liturgicznej Służbie Ołtarza, lektorom i ministrantom za uświetnienie Świętej Liturgii. Panom Wiesławowi oraz Krzysztofowi za opiekę nad zakrystią, Pani Marii za świąteczne przygotowanie kuchni. Za Kaplicę Adoracji, Boży Grób i udekorowanie świątyni składamy Bóg zapłać Rodzicom Ministrantów oraz wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło. Pani Karolinie i Parafianom zaangażowanym w porządki za świąteczne przygotowanie świątyni. Dziękujemy Pani Oli oraz Chórowi Parafialnemu i Scholi Dziecięcej kierowanej przez Panią Iwonę oraz wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie Triduum Paschalnego w naszej parafii. Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas a szczególnie Paniom Teresie i Barbarze za rozprowadzenie paschalików, baranków a także wszystkim zaangażowanym w akcję charytatywną pomocy osobom najbardziej potrzebującym w naszej parafii. Przed świętami ponad 40 paczek zostało rozwiezionych. Za wsparcie akcji charytatywnej dziękujemy również Radzie Osiedla Karłowice-Różanka. W tym świątecznym czasie dziękujemy wszystkim zaangażowanym wspólnotom, grupom i stowarzyszeniom istniejącym w naszej parafii. Wszystkim wymienionym z imienia i niewymienionym serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii a szczególnie na pokrycie kosztów wykonania wentylacji.
  3. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych porządek Mszy św. niedzielny. Ofiary zebrane w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczone zostaną na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne oraz Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.
  4. Na Nowennę przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego zapraszamy jutro przed każdą Mszą św. W czasie Oktawy Wielkanocnej Nowenna oraz modlitwa w ramach Tygodnia Modlitw o Ochronę Życia pod hasłem: Rodzina Bogiem Silna będzie odmawiana 15 minut przed wieczorną Eucharystią.
  5. Na koronkę do Bożego Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem i modlitwę kończącą Nowennę zapraszamy w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00.
  6. Na całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem w ramach inicjatywy Ogień dwóch serc zapraszamy do naszego kościoła po Świętach w nocy z 5 na 6 kwietnia. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00. O godzinie 19.00 rozpocznie się Nabożeństwo Ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, które poprowadzi o. Krzysztof Piskorz OCD ze wspólnotą. Następnie będziemy czuwać przed Najświętszym Sakramentem a modlitwę uwielbienia poprowadzą różne grupy: od godziny 21.00 nasza parafialna grupa uwielbieniowa a następnie m.in. Noe; Mężczyźni Świętego Józefa; Grupa Ojca Pio; Wspólnota Jeruzalem; Wspólnota Biedak Zawołał. W sobotę o godzinie 8.00 pierwszosobotnia modlitwa różańcowa a o godzinie 9.00 Eucharystia kończąca czuwanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do włączenia się w modlitwę. Zachęcamy również Parafian do wpisywania się na listę dyżurów w salce ks. Zygmunta Jaroszka, w której będzie poczęstunek dla posługujących wspólnot. Jest to dobra okazja, aby poznać inne wspólnoty, nawiązać kontakt. Prosimy również o wsparcie nas w przygotowaniu poczęstunku. Listy do zapisów dostępne na stronie parafialnej oraz w zakrystii. Plan na plakatach i na stronie internetowej.
  7. Święty Jan Paweł II odszedł do Domu Ojca 2 kwietnia 2005 roku o godzinie 21:37. W Wielki Wtorek pamiętajmy o tym największym Polaku w historii Kościoła i naszej ukochanej Ojczyzny. Ten najbliższy czas przezywajmy razem ze św. Janem Pawłem II w rocznicę Jego odejścia do Domu Ojca.
  8. Pierwsza Komunia Święta w roku 2024 w naszej parafii odbędzie się 11 i 12 maja (sobota i niedziela) o godzinie 11.00 a Rocznica Pierwszej Komunii Świętej jest zaplanowana na 19 maja o godzinie 11.00.
  9. W najbliższy piątek 5 kwietnia nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych ponieważ trwamy w radości Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego.
  10. Kancelaria parafialna w czasie Oktawy Wielkanocnej będzie nieczynna. W pilnych sprawach prosimy kontaktować się bezpośrednio z księdzem lub telefonicznie.
  11.  Parafialna pielgrzymka samolotem do Hiszpanii odbędzie się w dniach od 9 do 16 września br. Zapisy w zakrystii, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowy plan pielgrzymki znajduje się w gablotach przed kościołem i na stronach internetowych.
  12. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich. Czytając świąteczne wydanie tygodników GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA będziemy mogli jeszcze pełniej przeżyć Święta Wielkiej Nocy.
  13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pięknego przeżycia Niedzieli Palmowej i Wielkiego Tygodnia a szczególnie Triduum Sacrum.

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!