1. Przeżywamy 5 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Z racji Niedzieli Adoracyjnej po każdej Mszy św. modlimy się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Również Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00. Zakończy się o godzinie 17.30 Koronką
    do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwem.
  2. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie formacyjne w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
  3. Na Modlitwę Uwielbienia pod hasłem Pan moim światłem i zbawieniem moim z modlitwą wstawienniczą zapraszamy dzisiaj po Mszy św. wieczornej do naszego kościoła.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    w poniedziałek Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
    w piątek św. Scholastyki, dziewicy
  5. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w piątek 10 lutego o godzinie 19.00 w salce
    ks. Zygmunta Jaroszka.
  6. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Eucharystii
    do godziny 21.00.
  7. Z okazji Światowego Dnia Chorego, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes w sobotę 11 lutego o godzinie 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji osób chorych i starszych z naszej parafii a po Eucharystii zostanie udzielony sakrament chorych i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  8. Parafialne pielgrzymki w tym roku są zaplanowane:
    – do Częstochowy na Jasną Górę (22 kwietnia),
    – do Gniezna, Poznania i Kórnika (24 – 27 kwietnia),
    – samolotem do Włoch (12 – 19 września), zapisy w zakrystii, telefonicznie lub mailowo  do 15 marca.
    Szczegółowy plany pielgrzymek znajdują się w gablotach przed kościołem, na stronie internetowej oraz na facebooku.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA pomogą nam w pogłębieniu naszej wiary i religijnej wiedzy.
  10. Wszystkim Parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę
    i cały nadchodzący tydzień.