1. Przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu.
  2. Nabożeństwa Gorzkich Żali z rozważaniem pasyjnym prowadzonym przez alumnów naszego seminarium są odprawiane w każdą niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Paschaliki wielkanocne (w cenie 20 zł) i baranki z białej czekolady (cena 10 zł) rozprowadza Parafialny Zespół Caritas po każdej Mszy św. niedzielnej przed głównym wejściem do kościoła. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na działalność charytatywną Caritas Archidiecezji Wrocławskiej i naszego Parafialnego Zespołu Caritas.
  4. Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy Wrocławska Niedzielę Hospicyjną. Po Mszach św., przedstawiciele Fundacji zbiorą ofiary do puszek na potrzeby chorych. Wolontariusze pracują społecznie i wszystkie dary zostaną przekazane na rzecz chorych w ostatnim okresie życia. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w poniedziałek święto św. Kazimierza, królewicza.
  6. Na Mszę św. w intencji Ojczyzny zapraszamy w najbliższy czwartek o godz. 18.00.
  7. W pierwszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. będziemy modlić się
    za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  8. Na Drogę Krzyżową prowadzoną przez księdza Pawła, rekolekcjonistę z Białorusi, zapraszamy w piątek: dzieci o godzinie 17.00, a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00. Po wieczornej Drodze Krzyżowej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.
  9. Zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ksiądz Paweł Mazan z Lachowicz w Diecezji Pińskiej.  Plan ćwiczeń rekolekcyjnych (odczytać z planu).
  10. Komunikat Wydziału Katechetycznego: Pojawiające się w ostatnim czasie doniesienia medialne dotyczące planowanych zmian w edukacji napawają niepokojem środowiska związane z edukacją religijną w Polsce.  Zapowiedzi dotyczące niewliczania oceny z religii do średniej, umieszczenia lekcji religii na pierwszych lub ostatnich lekcjach oraz redukcji liczby godzin religii do jednej lekcji w tygodniu wprowadzają niepokój dotyczący przyszłości nauczania religii w Polsce. W związku z tym zwracamy się z prośbą do wszystkich o modlitwę i świadectwo ukazujące dobro, jakie dokonuje się poprzez lekcje religii.
  11. Torby Miłosierdzia z zestawem proponowanych produktów spożywczych Parafialny Zespół Caritas będzie rozdawał w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. W niedzielę 17 marca będziemy zbierali w kościele wypełnione produktami Torby Miłosierdzia. Przed Świętami Wielkiej Nocy przekażemy je do najbardziej potrzebujących Parafian.
  12. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na pomoc dla polskich misjonarzy głoszących Ewangelię w różnych zakątkach świata odbędzie się w naszej parafii w najbliższy poniedziałek. Zużyty sprzęt można przynosić i składać za garażami w pobliżu kościoła.
  13. Zapraszamy zwłaszcza w okresie Wielkiego Postu do czytania tygodników katolickich. W naszej parafii są systematycznie dostępne: NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY, MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY I NOWE ŻYCIE.